GROHE’den sevgililer günü hediyeniz için renkli seçenekler. Sevgilinize çiçek yerine duş başlığı almaya ne dersiniz?

Sevgililer gününde sevdiğinize duş keyfi hediye etmek ister misiniz? Hem banyonuzu renklendirmek hem de sevdiklerinize her istediğinde mükemmel duş keyfi sunmak için GROHE Rainshower® Icon el duşları size pek çok seçenek sunuyor. Aşkın rengi kırmızı, ya da capcanlı turuncu, sarı, mor, mavi ya da pembe el duşları banyolarını hem keyifli hem de neşeli bir ortama çevirmek isteyenler için üretildi. GROHE Rainshower® Flower Collection çiçek desenli el duşları ise rengarenk çiçek motifleriyle yepyeni bir seçenek sunuyor.

Rainshower® Icon el duşları, ödüllü tasarımıyla da banyolarınızın estetiğine katkı sağlıyor. Avrupa’nın lideri ve dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları üreticisi GROHE, Red dot Design Award Best Of The Best, iF Product Design Award ve Good Design gibi çok sayıda tasarım ödülüne layık görülen Rainshower® Icon el duşları, yağmur su akışı sayesinde ciltte yumuşacık yağmur damlalarının verdiği hissi yaratıyor ve sevdiklerinizin gerçek bir duş keyfi yaşamasına olanak veriyor.

GROHE Rainshower® Icon el duşları, GROHE EcoJoy® teknolojisi ile daha az su tüketimi ve mükemmel akış sağlarken, GROHE DreamSpray®özelliği sayesinde eşit su akışı sağlayarak canlandırıcı etki yaratan bir su akışı sunuyor. GROHE CoolTouch® sayesinde el yakmayan yüzeyi ile kullanımı son derece rahat olan GROHE Rainshower® Icon el duşları, GROHE StarLight® krom kaplama ile uzun süre parlaklık sunuyor.