GTC İletişim Danışmanlığı, Türkiye’nin lider bağımsız aracı kurumu ve yatırım bankacılığı şirketi Global Yatırım Holding’i de müşteri portföyüne ekledi.

17 yıldır Ankara ve İstanbul’da stratejik iletişim danışmanlığı ve devletle ilişkiler konularında hizmet veren GTC İletişim Danışmanlığı, Türkiye’nin lider bağımsız aracı kurumu ve yatırım bankacılığı şirketi Global Yatırım Holding’i de müşteri portföyüne ekledi.

GTC, Kasım 2015 itibari ile Global Yatırım Holding ile birlikte bünyesindeki Global Liman, Global Enerji, Global Gayrimenkul, Global Finans ve tüm bağlı şirketlerin stratejik iletişim süreçlerini üstlendi.

GTC İletişim Danışmanlığı halen; Boeing, MAN, İpragaz, Kale Grubu, Türkiye Müteahhitler Birliği, Dünya Bankası & Avrupa Birliği & Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı projesi, All Energy Turkey, MESA, Otis, Comodo, Tabanlıoğlu Mimarlık, Vartaş, Çiftçi Towers, Polatyol, İZODER, Park Mozaik, Tema İSTANBUL, Informa gibi her biri sektörünün öncü kuruluşları ve alt şirketlerinden / markalarından oluşan güçlü bir portföye hizmet sunuyor.

GTC İletişim Danışmanlığı, 2007 yılından bu yana Türkiye temsilciliğini üstlendiği dünyanın önde gelen iletişim şirketi Media Consulta ile birlikte, yabancı şirketlere Türkiye’de, Türkiye merkezli şirketlere ise uluslararası arenada hizmet veriyor, ortak projeler yürütüyor.