İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, Sigma serisinin yeni nesil ürünü Sigma21 ile banyoları camın zarafetiyle buluşturuyor.

Sigma 21 ile geniş kumanda kapağı yelpazesine, yuvarlak butonlu cam kumanda kapağını ekleyen Geberit, Arduvaz taşının estetikliğini de banyolara taşıyor.

Modern banyoların yaratıcısı Geberit, camın şeffaflığını ve zarafetini Sigma21 serisinde yeniden yorumluyor. Sigma 21 ile geniş kumanda kapağı yelpazesine yuvarlak butona sahip cam kumanda kapağını da ekleyen Geberit, banyosunda kendi kimliğini yaratmak isteyen kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Arduvaz taşının estetikliğini de banyolara taşımanızı sağlayan Geberit Sigma21, yüksek kaliteli malzemenin, birinci sınıf işçilik ve modern şıklıkla birleştiği nokta olarak göze çarpıyor. Beyaz, siyah, bej ve kişiye özel renkleri kendine kodlayan Sigma21, çerçevesiz yeni tasarımı sayesinde neredeyse sınırsız malzeme ile kaplanabiliyor.

Çift kademeli deşarj sistemi ile sürdürülebilir dünyaya da katkı sağlayan Geberit Sigma21, camın duvarda pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına olanak tanıyarak kullanıcısının beğenisini kazanıyor.