“Gayrimenkul Sektöründe Dijital Çözümler” konulu etkinliğe inşaat sektöründen çok sayıda firma katıldı.

 

Dijital Reklam Ajansı CRM Medya’nın, Çırağan Sarayı’nda düzenlediği “Gayrimenkul Sektöründe Dijital Çözümler” konulu etkinliğe sektörün önde gelen firmaları yoğun ilgi gösterdi. Davetin ev sahipliğini, CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer yaptı.

CRM Medya ve Google İrlanda ekibi ile ortaklaşa düzenlenen etkinlik CRM Medya sahipliğinde gerçekleşti. Etkinlikte, CRM Medyan’ın gayrimenkul firmalarına sunduğu dijital çözümler anlatıldı.

CRM Medya, gayrimenkul alanında özellikle satışa odaklanmış ve müşterilerine 360 derece dijital medya hizmeti sunan bir reklam ajansı. Ajansın 88 müşterisi, yönettiği 143 projesi, 32 kişilik profesyonel ekibi ve 6 hizmet kalite ödülü bulunuyor.

Ramazan Becer ve Google İrlanda ekibinden Merve Yurdakul’un, Dijital Pazarlamanın günümüzde gayrimenkul pazarlama süreçlerindeki önemine değindikleri etkinlikte, CRM Medya’nın sunduğu dijital çözümlerden maksimum fayda sağladıklarını söyleyen Özyurtlar İnşaat’tan Erkan Kılıç, Dijital Çözümlerin firmalarına sağladığı pazar gücünün yararlarını katılımcılarla paylaştı.

Katılımcılara, inşaat sektörünün Dijital Medya Dünyasındaki yeri, eksiklikleri ve sahip olması gereken pay hakkında bilgi verildi.

Sunulan istatistiksel verilerde, Dijital Medya’nın Gayrimenkul sektörünün vazgeçilmez bir pazarlama unsuru olduğuna vurgu yapıldı. Özellikle Türkiye’nin konut satışında her dönem güvenli liman olduğuna dikkat çekilen sunumlarda, artan pazar rekabetinin yeni pazarlama çözümlerini de beraberinde getirdiğine dikkat çekildi.

Gayrimenkul temsilcilerine yönelik CRM Medya tarafından düzenlenen “Gayrimenkul Sektöründe Dijital Çözümler” konulu etkinlikte, Dijital Medya’nın konut satışı ve pazarlamasında gün geçtikçe payını artırdığına işaret edildi. Firmaların, böylesi yüksek dönüşüm yaratan Dijital Platformlardan, maksimum faydayı alması için gerekli vizyona sahip olmasının önemine vurgu yapıldı. Gayrimenkul alanında özellikle önümüzdeki dönemde, Dijital Medya’nın stratejik önemine dikkat çeken Google yetkilileri, mecranın konut satış ve pazarlanmasında önemli bir paya sahip olduğunu ve firmaların bu yöndeki yeni pazarlama yöntemlerine vakit geçirmeden dahil olmasının önemine değindi.

Dünya