Evleriniz için mobilyalarınızı seçerken göz önünde bulundurduğunuz detaylardan birisi de ne kadar dayanıklı olduğudur şüphesiz.
Seçiminizi bu şekilde yaptığınızda senelerce kullanabileceğiniz en ufak bir darbede çizilmeyecek olan eşyalarınız sizi büyük maddi külfetlerden kurtarmaktadır. İşte bu her evde bulunması gereken mobilyaların başında ‘komidin’leri sayabiliriz. Olmazsa olmazlarınız arasında olan bu komidinleri seçerken ahşap modellerine yönelin.

FRANSIZ KOMİDİNLERİ NEDEN TERCİH ETMELİYİM?
Antika seviyorsanız ve klasik bir ruha sahipseniz fransız komidinlerindeki ahşapların kahve tonları ile evinizin mistik havasını sıradanlaştırabilirsiniz. Sıradanlaştırdığınız bu havayı biraz çekici kılmak için komidinlerinizi ayna ya da mermer ile modernize edebilirsiniz. Bu türlerin yapıldığı ağaçlara göre değişen birçok tonu ve modeli bulunmaktadır. Örneğin görünüş olarak daha heybetli duran oymalı modelini daha çok tercih edebilirsiniz. Boyut olarak küçük olanlarını yatak odalarınızda baş ucunuza koyabilirsiniz. Daha büyük olanları ise salonlarınız için idealdir. Salonlarda bütün mobilya seçimlerinde ideal renk olarak toprak tonlarının seçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu renkleri kullanmanız zamanınız büyük bir kısmını geçirdiğiniz salonlarınızda size huzuru ve sakinliği verir. Fransız modelleri ağırlıklı komidinleriniz ile salonlarınızda daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem maddi olarak hemde manevi olarak değerleri oldukça yüksek olan bu mobilyaları bulmanız tahmin ettiğinizden daha güç olabilir.

FRANSIZ KOMİDİNLERİ NEREDEN ve NASIL TEMİN EDEBİLİRİM?
Fransız mobilyalarının tıpkısını bulamayabilirsiniz. Bu durumda benzerlerini uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Hatta siparişini vererek bile sahip olmak istediğiniz komidinlerinizi kendi tarzınıza göre dizayn ettirebilirsiniz.

Hürriyet Yazarkafe