Folkart tarafından inşa edilen Folkart Vega satılık daire fiyatları haberimizde bulunuyor.

Folkart Vega satılık daire fiyatları haberimizde bulunuyor. Proje Folkart imzasıyla hayata geçiriliyor. Folkart İzmir Bayraklı’da yeni bir projeye imza atıyor.

Özel bir uygulama ile deniz suyunda yüzme hissini yaşatan ve gerçek plaj kumuyla tasarlanan havuz, denizi ve bir plaj atmosferini Folkart Vega’ya taşıyor. Yine açık ve kapalı havuzları ise tatlı suyun keyfini çıkarabilecek, suların dinginliği ile bütünleşen alanlar yaratıyor.

Projede satışların önümüzdeki dönemlerde başlaması planlanıyor.

21 Eylül’de lansmanı yapılması planlanan projede 65 bin metrekare inşaat alanı yer alacak.

843 konut ve rezidanstan meydana gelecek olan Folkart Vega’da 57 ticari alan bulunacak.

Folkart Yapı Bayraklı’da yeni konut projesine başlıyor. Mimari çizimleri TAGO Mimarlık atrafından yapılan Folkart Vega projesinde geçen günlerde lansman yapıldı.

Toplantıda proje hakkında detayları açıklanayan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, ‘İzmir yetişmiş nitelikli insan gücü, bilime teknolojiye yönelik yatırım, kültürel aktiviteler ve anahtar özelliğindeki tüm alanlarda şehrin önü açık. Yeni açılacak yol yatırımları ile de İstanbul İzmir arası 3,5 saate iniyor. Artık sıkışan İstanbul’da yaşamak isteyen vatandaşlar göç etmeye başladı. İzmir’e doğru tersine bir beyin göçü başladı. Yeni kamu yatırımları ve yabancı yatırımcının geliştirdiği özellikler ile biz büyük Türkiye’ye inanıyor ve yatırım yapmaya devam ediyoruz. Türkiye’de mali disiplinin geliştirileceğine de inanıyoruz. Doğru bir tasarruf anlayışı ile ekonomide yükseleceğimize inanıyoruz.’ açıklamasını yaptı.

 

Folkart Vega Bayraklı fiyat listesi

İzmir’de şuana kadar 6 milyar TL’nin üzerinde yatırım gerçekleştiren Folkart Yapı yüzde 98 memnuniyet oranına ulaştı. Kalite çizgisinin satış sonrası hizmetlerle de sağlandığını belirten Sancak, Folkart’ın bilinirlik oranından bahsetti.

Şuanda 5 projenin inşaatını devam ettiren Folkart Yapı projelerini genelde kendi arsalarını satın alarak inşa ediyor. Ayrıca yaptıkları projelerde en iyi mimarları yarıştıran Folkart bu şehre yakışacak estetik binaların inşa edilmesini istiyor.

850 milyon TL’lik yatırımla adını en parlak yıldızdan alan Folkart Vega Alsancak ile Halkapınar arasında inşa ediliyor. 843 konut ve rezidans ile 53 ticari birimden meydana gelen proje 38 katlı 4 bloktan oluşuyor. 20 bin 715 metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek olan proje 136 metre yüksekliğe sahip.

FOLKART VEGA BAYRAKLI SATILIK DAİRE FİYATLARI!
Folkart Vega projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 400 liradan başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılacak olan projede isterseniz yüzde 25 peşinat verip yüzde 75’lik kısım için 24 ay 0 faiz yada yüzde 50 peşinat verip 48 ay 0 faiz imkanından yararlanabiliyotsunuz. Projede daire fiyatları 445 bin TL’den başlıyor.

FOLKART’IN YAPTIĞI DİĞER PROJELER!
Folkart; PHARMACTIVE, Folkart Narlıdere, Folkart Mavişehir, Folkart Çeşme Paşalimanı, Folkart Towers, Folkart Life Bornova, Folkart Time, Folkart Blu Çeşme, Folkart Hills Çeşme, Folkart İncity, Livahome, Folkart Ardıç Çeşme, Folkart Ilıca Çeşme, Folkart Boyalık Çeşme, Folkart Line gibi bir çok projeyi hayata geçirdi.

PHARMACTIVE
İlaç üretiminin gerektirdiği tüm özel koşullar göz önüne alınarak, uluslararası standartlarda inşa edilen fabrika, dünyanın en gelişmiş bina yönetim sistemleri ile donatılmıştır. Pharmactive, Şubat 2015 tarihinde Avrupa’nın en saygın otoritelerinden biri olan BfArM tarafından verilen ve dünya çapında prestiji olan Avrupa GMP sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin ülkemizin geleceğinde büyük rol alacağı bilinciyle, Pharmactive bünyesinde kurulan PharmAR-GE, kazandığı AR-GE Merkezi statüsü ile üniversiteler, doktorlar ve eczacılarla işbirliği içinde klinik çalışmalar ve ürün geliştirme çalışmaları yürütmekte, sektöre yenilikçi çözümler sunmaktadır.

FOLKART NARLIDERE
Folkart Narlıdere, sanayi tesislerinin olmaması nedeniyle havası dört mevsim temiz olan İzmir’in oksijen deposu Narlıdere İlçesi’nin en değerli arazilerinden birine kurulmuştur. Adnan Menderes Havalimanı’na sadece 15 dakika, Çeşme, Urla ve Kuşadası gibi tatil beldelerine ise yaklaşık bir saatlik uzaklıktadır.

FOLKART MAVİŞEHİR
İzmir’in en büyük alışveriş merkezleriyle çevrili Folkart Mavişehir, İzmir Çevreyolu’na 100 metre uzaklıktadır.

13. katında muhteşem manzaralı 46 metrekarelik kapalı yüzme havuzu ve 9 metrekarelik jakuzi bulunan Folkart Mavişehir’de, 14. katta sauna ve fitness, 15. katta 137 metrekare açık havuz güneşlenme ve seyir terası mevcuttur.

ÇEŞME’DE AYRICALIKLI BİR YAŞAM
Ayrıntılara gösterdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine dünya standartlarında yaşam alanları sunan Folkart, “Hayat buna değer” denilecek projeler geliştirmektedir. Bugüne dek ülkenin en çok konuşulan, ödüllü projelerine imza atan Folkart Türkiye’nin turizm cenneti Çeşme’de son derece ayrıcalıklı bir yaşam, tatil ve eğlence alanı oluşturmanın gururunu yaşıyor.

FOLKART TOWERS

Folkart Towers, İzmir’in yeni iş ve yaşam merkezi ilan edilen Bayraklı’da prestij, yaratıcılık, girişimcilik, estetik, güven ve gelişimi simgelemektedir. Teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı 27 bin metrekare araziye sahip, yaklaşık 200 metre yükseklikteki 45’şer katlı ikiz kuleden oluşan, bünyesinde alışveriş merkezi, spor kompleksi, rezidans ve ofisleri bulunduran proje mimarisiyle kentin yeni simgesi olmaya adaydır.

FOLKART LİFE BORNOVA

Bornova’nın yeni baştan yaratılmaya başlanan en eski mahallelerinden biri olan Kazım Dirik Mahallesi’nde inşaatına başlanan Folkart Life Bornova, İzmir’in en eski yerleşim yeri Yeşilova Höyüğü, Türkiye’nin köklü eğitim kurumları en büyük hastaneleri ve en büyük alışveriş merkezlerinin ortasında yer alıyor. “Ulaşılabilir lüks” sloganıyla yola çıkan Folkart Yapı, Folkart Life Bornova ile yatırımcılarının alışılmış Folkart kalitesine ve A+ yaşam tarzına uygun fiyatla ulaşabilmesini kendisine amaç edindi.

FOLKART TİME

Folkart’ın yeni projesi İzmir’in en değerli lokasyonlarından birinde, Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’nde, Folkart Time ismiyle hayat buluyor. Folkart Time, ev, iş, okul, alışveriş, spor gibi yaşama dair ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir noktada buluşturuyor ve size sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak çok özel bir yaşam alanı sunuyor. İzmir’in en değerli lokasyonlarından birinde, Ankara Caddesi üzerinde şehrin en yaratıcı ve stil sahibi karma projesi yükseliyor. Zaman zaman değil, her zaman kazandıran Folkart’tan…

FOLKART BLU ÇEŞME

Gerçek lüks, sınırsız yaşamak ve evini denize açmaktır. Elinizi uzatsanız denize dokunabileceğiniz Folkart Blu Çeşme, Paşalimanı Koyu’na bakan eşsiz manzarasıyla içi dışı deniz olan bir yaşam vadediyor. Farklı ebatlardaki süitinizin ister terasında gökyüzünü seyrederken ister salonunda konuklarınızı ağırlarken, ister deliksiz bir uykunun ortasında dalgaların sesiyle yaşamaya hazır mısınız?

FOLKART HİLLS ÇEŞME

Her geçen gün artan değeri ile Çeşme, Ege’nin en güzel yarımadası. Çeşme’nin merkezinde Fenerburnu’nda bulunan Folkart Hills; marinaya, eğlence mekanlarına, kafe ve restoranlara sadece yürüme mesafesinde. Denize sıfır konumlanan ve benzersiz mimarisiyle Çeşme’ye yepyeni bir çehre kazandıran Folkart Hills size ve sevdiklerinize ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

LİVA HOME

İzmir’deki büyük kentsel dönüşümün öncüsü LivaHome Uzundere’de ilk etap satışları tamamlandı. Şimdi sıra 2. etapta! LivaHome projesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkisinde yürütülen, 32 hektar büyüklüğünde, 3500 konut, konut altı ticaret ve ticaret-iş merkezi-otel kompleksinden oluşan Uzundere Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanında yükseliyor. Bu projeyle birlikte, yine aynı bölgede Çevre ve şehircilik bakanlığının yürüttüğü, 540 hektarlık bir alanda 34.232 konut ve ticaret alanını kapsayan Kentsel Dönüşüm Projesinin de tamamlanmasıyla İzmir yeni nesil bir kent kültürüne “merhaba” diyecek.

FOLKART İNCİTY

Estetik mimarinin konforlu yaşam alanları ile buluştuğu FOLKART INCITY; alışveriş, spor, doğa ve eğlence ile şehrin dinamizmini birleştiriyor. Her geçen gün değerlenen Bornova Yeni Kent Bölgesi’nde… Proje alanının %72’sini kaplayan yeşil alanları sayesinde şehrin içinde yaşarken doğayla da bütünleşebileceğiniz İzmir’deki tek proje. Kendine ait yemyeşil korusu ile FOLKART INCITY, binbir çeşit çiçek kokusunu evinizin içine getiriyor, size ve sevdiklerinize huzur dolu zamanlar vadediyor.

FOLKART ARDIÇ ÇEŞME

Dünyada bazı özel lokasyonlar vardır. Coğrafyası, dokusu ve ruhuyla bir kez hayatınıza girer, bir daha çıkmaz. İşte Çeşme tam böyle bir yer… Taş evleri, tarihi yel değirmenleri, füzyon restaurantları, rüzgar sörfü ve bengovilleri ile çok iddialı… Günün her saati güneş alan geniş evleri, turkuaz bir denize açılan balkonları ve özel iskelesiyle Folkart Ardıç Çeşme, sadece size özel bir dünya vaadediyor.

FOLKART ILICA ÇEŞME

Folkart Ilıca Villa, villa yaşamının Folkart’a özgü bir yorumu. Denize yürüme mesafesinde 32 adet ikiz villadan oluşan bu yaşam, yeni nesil bir mimari anlayışla tasarlandı ve lüksün en güzel hali, villanızın her metrekaresine yansıtıldı. 2 adet açık yüzme havuzuyla, geniş odalarıyla ve muhteşem manzarasıyla Folkart Ilıca Villa, Çeşme’nin en ayrıcalıklı villa projesi.

FOLKART BOYALIK ÇEŞME

Çeşme’ye tamamen hakim bir konumda bulunan Folkart Boyalık Çeşme, modern bir lüks anlayışıyla rezidans yaşamının ayrıcalığını Çeşme’de de yaşamak isteyenler için tasarlandı.

FOLKART LİNE

Folkart Line’da yaşamak, her şeyden önce güvenli. İzmir’in depreme en dayanıklı lokasyonlarından birinde tasarlanan proje, Folkart ayrıcalığı ile hayata geçiyor. Şehrin tüm merkezlerine yakın oluşu, sunduğu sosyal imkanlar ve modern detaylarla Folkart Line’da yaşam “konforlu”, “kaliteli” ve “güvenli” sıfatlarıyla buluşuyor.