İzmir’e Folkart’tan yeni bir yatırım daha geliyor…

İzmir’de konut sektörü denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Folkart Yapı İzmir’de çok ses getirecek bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor.

Folkart Yapı Bayraklı’da yeni konut projesine başlıyor. Mimari çizimleri TAGO Mimarlık atrafından yapılan Folkart Vega projesinde satışların önümüzdeki dönemlerde başlaması planlanıyor.

Proje 843 konut ve rezidans ile 57 ticari alandan oluşacak. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan projede 65 bin metrekare iş alanı bulunması planlanıyor.

Özel bir uygulama ile deniz suyunda yüzme hissini yaşatan ve gerçek plaj kumuyla tasarlanan havuz, denizi ve bir plaj atmosferini Folkart Vega’ya taşıyor. Yine açık ve kapalı havuzları ise tatlı suyun keyfini çıkarabilecek, suların dinginliği ile bütünleşen alanlar yaratıyor.

Projede Infınity Pool ile şehir merkezinde denize giriyormuş hissini yaşatılacak.

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, yeni yatırımlarını kararlılıkla sürdüreceklerini vurgularken, Folkart Vega’nın müşterilerin beklentilerine göre tasarlanan, yaşam kalitesini ileriye taşıyacak yeni bir dünyanın simgesi olduğunu söyledi. Sancak, “Yıllardır yaptığımız yatırımlar, güzel İzmir ile bütünleşirken, yeni projemiz yine İzmir’e yeni bir güzellik katarak, İzmir’de yeni bir yıldız yaratacak. Yatırım kararlılığını sürdüren Folkart’ın bu yeni projesinin, tüm yatırımcılar için de, yeni ve kaçırılmaz bir fırsat olacağını düşünüyoruz” dedi. Mesut Sancak, mimari süreçlerin sonlandığını, tüm detaylar ve fiyat ayrıntılarıyla birlikte, 21 Eylül’de Folkart Vega’nın lansmanını gerçekleştireceklerini belirtti.