İzmir’de bir çok konut projesi üreten Folkart Yapı Bayraklı’da yeni bir projeye başlıyor.

Folkart Vega Bayraklı projesi yükseliyor. İzmir’de bir çok konut projesi üreten Folkart Yapı Bayraklı’da yeni bir projeye başlıyor.

Folkart Yapı İzmir Bayraklı’da yeni bir projeye başlıyor. İzmir’de konut sektörü denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Folkart Yapı İzmir’de çok ses getirecek bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor.

Folkart Yapı Bayraklı’da yeni konut projesine başlıyor. Mimari çizimleri TAGO Mimarlık atrafından yapılan Folkart Vega projesinde satışların önümüzdeki dönemlerde başlaması planlanıyor.

 

Folkart Vega satılık daire fiyatları

Folkart Vera’da satışların Eylül ayınsa başkaması planlanıyor. Projede toplam 65 bin metrekare inşaat alanı bulunacak.

Folkart Vega Bayraklı satılık!

Özel bir uygulama ile deniz suyunda yüzme hissini yaşatan ve gerçek plaj kumuyla tasarlanan havuz, denizi ve bir plaj atmosferini Folkart Vega’ya taşıyor. Yine açık ve kapalı havuzları ise tatlı suyun keyfini çıkarabilecek, suların dinginliği ile bütünleşen alanlar yaratıyor.

Projede satışların önümüzdeki dönemlerde başlaması planlanıyor.

21 Eylül’de lansmanı yapılması planlanan projede 65 bin metrekare inşaat alanı yer alacak.

843 konut ve rezidanstan meydana gelecek olan Folkart Vega’da 57 ticari alan bulunacak.

Folkart Yapı Bayraklı’da yeni konut projesine başlıyor. Mimari çizimleri TAGO Mimarlık atrafından yapılan Folkart Vega projesinde geçen günlerde lansman yapıldı. 850 milyon TL’lik yatırımla adını en parlak yıldızdan alan Folkart Vega, Alsancak ile Halkapınar arasında inşa ediliyor.

İzmir’de şuana kadar 6 milyar TL’nin üzerinde yatırım gerçekleştiren Folkart Yapı yüzde 98 memnuniyet oranına ulaştı. Kalite çizgisinin satış sonrası hizmetlerle de sağlandığını belirten Sancak, Folkart’ın bilinirlik oranından bahsetti.

Şuanda 5 projenin inşaatını devam ettiren Folkart Yapı projelerini genelde kendi arsalarını satın alarak inşa ediyor. Ayrıca yaptıkları projelerde en iyi mimarları yarıştıran Folkart bu şehre yakışacak estetik binaların inşa edilmesini istiyor.

843 konut ve rezidans ile 53 ticari birimden meydana gelen proje 38 katlı 4 bloktan oluşuyor. 20 bin 715 metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek olan proje 136 metre yüksekliğe sahip.

 

Folkart Vega Bayraklı satılık!

Folkart Vega projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 400 liradan başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılacak olan projede isterseniz yüzde 25 peşinat verip yüzde 75’lik kısım için 24 ay 0 faiz yada yüzde 50 peşinat verip 48 ay 0 faiz imkanından yararlanabiliyotsunuz.

Folkart Vega daire fiyatları 445 bin TL’den başlıyor.

 

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, ‘İzmir yetişmiş nitelikli insan gücü, bilime teknolojiye yönelik yatırım, kültürel aktiviteler ve anahtar özelliğindeki tüm alanlarda şehrin önü açık. Yeni açılacak yol yatırımları ile de İstanbul İzmir arası 3,5 saate iniyor. Artık sıkışan İstanbul’da yaşamak isteyen vatandaşlar göç etmeye başladı. İzmir’e doğru tersine bir beyin göçü başladı. Yeni kamu yatırımları ve yabancı yatırımcının geliştirdiği özellikler ile biz büyük Türkiye’ye inanıyor ve yatırım yapmaya devam ediyoruz. Türkiye’de mali disiplinin geliştirileceğine de inanıyoruz. Doğru bir tasarruf anlayışı ile ekonomide yükseleceğimize inanıyoruz.’ açıklamasını yaptı.