Türk boya ve ısı yalıtım sektörünün lideri Filli Boya, 8 – 12 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul Yapı Fuarı’nda yerini alıyor, boya ve ısı yalıtım sektörünün geleceğine yön veriyor…

Filli Boya, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Beylikdüzü’nde bu yıl 40.’sı gerçekleştirilen İstanbul Yapı Fuarı’nda sektör temsilcileri, çalışanları ve ziyaretçileriyle bir araya geliyor, yatırımları, yeniliklerini ve sektörü yönlendiren ürünlerini tanıtıyor.

Türkiye’nin de içinde bulunduğu Orta Doğu ve Balkanları kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı olma özelliğini taşıyan İstanbul Yapı Fuarı’na Filli Boya; pazara sunduğu Amphisilan+ ve Alpinalife gibi ürünleriyle yer almasının yanı sıra Filli Ustam hizmeti, Turkuaz Renk Koleksiyonu ve Renk Etkisi Koleksiyonu projesini, Capatect Isı Yalıtım Sistemi ürünlerini de ziyaretçilere tanıtacak.

ALPİNALİFE İLE İÇ CEPHE HAVA KALİTENİZİ ARTTIRIN

Günlük yaşantımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mekânlarda hava kalitesinin iyi olması önemli bir sağlık konusu niteliği taşıyor. Evlerin yanı sıra okul, hastane, sinema, büro, kafeler, restoran gibi birçok mekânda iç cephe hava kalitesinin artırılmasını sağlayan AlpinaLife, yenilikçi ve benzersiz bir teknoloji ile çevre ve insan sağlığı standartlarına uygun olarak üretilip, boyanmış duvarlardan gelebilecek zararlı bileşenleri kabul edilebilir sınırların çok ama çok altına indirerek, iç cephe hava kalitesinin artmasını sağlıyor. Filli Boya, AlpinaLife ürünü ile tüm mekânlar için özel silikat içeriği sayesinde sağlıklı ve doğal bir çözüm öneriyor.