25 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde önemli başarılara imza atan Akkuş Grup ve Türkiye’nin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olan MARİŞ, stratejik iletişim danışmanlığı konusunda Feveran İletişim ile anlaştı.

Tekstil sektöründe önemli başarılara imza atan ve gayrimenkul, tekstil, kimya ve inşaat alanlarında faaliyetlerini sürdüren Akkuş Grup ve Türkiye’nin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olan Mardinli İş Adamları Derneği (MARİŞ) stratejik iletişim danışmanlığı konusunda Feveran İletişim ile el sıkıştı. Feveran İletişim, Akkuş Grup’un ve MARİŞ’in yeni projeleri başta olmak üzere, çalışmaları halen devam eden diğer tüm projelerinin de iletişim faaliyetlerini üstlenecek.

25 yılı aşkın birikimi ile tüm şirketlerinde değer yaratan, güvenilir ve saygın bir grup olarak müşterilerinin beklentilerini karşılamak, yenilikçi bir anlayışla farklı olanı sunmayı amaçlayan Akkuş Grup, yatırım ve üretim yaparken Türkiye için fayda sağlayarak ticari hayatına devam etmeyi hedefliyor. Mardin ve ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmak için kurulan MARİŞ, Türkiye’nin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirme hizmetleri sunan Feveran İletişim ayrıca dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti veriyor.