Sektörün devlerini bir araya getiren UNİCERA’da Evdema, yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.
Ev dekorasyonu için oluşturduğu sıcak fikirleri ve üstün Alman teknolojisi ile dikkatleri üzerine çeken Evdema, yeni ürünleri ile beğeni topluyor.
Almanya’nın bir numaralı mutfak markası Bauformat’ın yeni ürünleri ise kalitesi ve her zevke uygun tasarımları ile yoğun ilgi görüyor. Bauformat Mutfak’ın yeni modellerinde fonksiyonelliğin yanı sıra estetik ve ergonomi de ön planda tutulmuş. Ürünlerde hizmet sonrası destek de sağlayan Evdema, en çok tercih edilenlerden oluyor.
Geniş ürün yelpazesi ile farklı zevklere de seslenen marka,yıkama ünitesinin dizaynı ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. Klasik hantal görüntülerden uzak Bauformat mutfak ürünleri, sadece Evdema mağazalarında kullanıcı ile buluşuyor.Ayrıca Bauformat Mutfak’ın yeni modelleri kullanışlı çekmeceler ve özgün dolap tasarımlarıyla çok fazla yer kaplamıyor.
Evdema, UNICERA’da Vitale Parke’nin zengin renk seçeneklerinden oluşan, zeminlere şıklık ve kaliteyi taşıyan yeni serileriyle birlikte, DU&KA Duvar Kağıdı’nın yeni koleksiyonlarını da ziyaretçilerin beğenisine sundu.
Evdema ürünleri UNICERA Salon: 7 / Stand: 741-742 de ziyaret edilebilir.