Gayrimenkulun öncü kuruluşlarından Dumankaya’dan ev sahibi olmak isteyenlere yeni D Planı fırsatları geliyor.
Dumankaya inşaat tarafından Bahçeşehir’de yükselen proje ile sağlıklı yaşam uygulamaları ve teknoloji bir arada sunuluyor. Hi-Fit projesi ile daha zinde ve sağlıklı yaşam vadeden proje, modern hayatın koşuşturması içinde kaybolan zamanı site içi aktiviteleriyle dengeliyor. Dumankaya İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere farklı bir uygulama ile yeni ufuklar açmaya devam ediyor.
Hi-Fit projesi ile yoga’dan, golf’e, satrançtan açık hava fitness aletlerine kadar pek çok spor aktivitesi ayağınıza gelirken, ödeme konusunda da kolaylıklar sağlanıyor. Alıcıya, konut tipine göre 3 farklı D Planı Paketlerinden biri hediye ediliyor.Ayrıca sunulan D Paketi hediyelerinin yanı sıra 60 ay sıfır faiz, sıfır peşinat ve peşin ödemelerde yüzde 15 indirim gibi avantajlar da alıcıları bekliyor.
Kısa bir süreliğine daha devam edecek kampanya “Kiracı Garantisi”, “Aidat Garantisi”, “iade garantisi”, “ev güncelleme”, “kredi ödeme yardımı”, “ilave teknik destek”, “mülk yönetimi” ürünlerinin değişik kombinasyonlarla bir araya getirilerek oluşturulan ve Platinum, Gold ve Silver olarak adlandırılan D Planı Paketleri Dumankaya Mozaik, Ritim İstanbul ve hi-Fit projelerinde ev sahibi olmak isteyenlere hediye ediliyor.
Sektöründe bir ilke adım atan Dumankaya İnşaat, yeni projesi olan Ritim İstanbul projesiyle de bu kampanyayı birleştiriyor.Ritim İstanbul projesiyle Prens Adaları manzaraya modern mimari eşlik ediyor.
Sancaktepe’de yeni projesi nedeniyle yeni yerine taşınan Dumankaya Mozaik satış ofisi, bir süredir devam eden D Planı kampanyasının avantajları ve Mozaik projesi hakkında bilgi almak isteyenler ve lansman fiyatlarından faydalanmak isteyen ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.
Sıradışı bir dış ve iç cephe uyumu sunan Dumankaya,benzerlerine göre tek tip konutlardan sıyrılıyor. Dumankaya sunduğu D Planı ile Platinum, Gold ve Silver paketlerini, alımı yapılacak daire tiplerine göre müşteriden hiçbir ücret almadan hediye ediyor.“Kiracı garantisi”, “aidat garantisi”, “iade garantisi”, “ev güncelleme”, “kredi ödeme yardımı”, “ilave teknik destek”, “mülk yönetimi” ürünlerinin yer aldığı paketler evlerin değerlerine değer katarken 60 ay sıfır faiz, sıfır peşinat ve peşin ödemelerde yüzde 10 indirim gibi avantajlar da kampanya kapsamında sunuluyor.Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler, şirketin internet sitesinden bilgi edinebilir ya da 444 7 222 numaralı telefonu arayabilirler.