Esas Gayrimenkul; AVM alanındaki yatırımlarına bir yenisini Adana’da ekleyerek büyümeye devam ediyor. Esas Gayrimenkul Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi Bölgelerinden biri olan Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi ile yüksek yatırım ve ekonomi değeri oluşturan Adana’da; 01 Burda AVM projesini hayata geçiriyor.

Ağırlıklı olarak ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul; yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor.Yurt dışında satın alma ve birleşme; Türkiye’de ise sıfırdan yatırım stratejisi ile ilerleyen Esas Gayrimenkul; son yatırımını Türkiye’nin yüksek büyüme potansiyeline sahip; Akdeniz bölgesinde yer alan Adana ilinde gerçekleştiriyor.

Türkiye başta olmak üzere yatırım gerçekleştirdiği illerin ekonomi ve istihdamına ciddi katkı sağlayan Esas Gayrimenkul; son olarak Adana’yı layık olduğu yaşam ve buluşma noktası ile buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Esas Gayrimenkul; yeni yatırımı01 Burda iletoplam 15.000 m²lik büyük mağaza alanı, birbirinden lezzetli menülere sahip restoranlar, en keyifli sohbetlere ev sahipliği yapacak kafelerin bulunduğu 4.500 m²lik geniş yeme içme alanı, 2.200 m²lik eğlence merkezi ve 10 salonlu 2.300 m²lik sinemakompleksi ile özel sosyal yaşam alanları yaratmayı hedefliyor. Toplam 65.000m² kiralanabilir alanı ve 2500 araç kapasitesi ile 01 Burda,Adanalıların uğrak yeri olacak. Havaalanı, otogar ve tren garı gibi toplu ulaşım mecralarına yakın mesafede bulunan 01 Burda; konumu ve ulaşım kolaylığı ile maksimum 40 dakikalık mesafede 3 milyondan fazla kişiye kolayca ulaşacak.

Esas Gayrimenkul CEO’su Sn. Kazım Köseoğlu: “Adana bizim için hem lokasyon, hem sanayi, hem de ticari açısından çok değerli bir yatırım noktası oldu. 2018 yılında 01Burda’nın inşaatınıtamamlamayı hedefliyoruz.01 Burda ile ziyaretçilerimize; alışveriş keyfinin yanı sıra yeme-içme alanları, eğlence alanları, sinema salonları ve düzenli aktiviteleri ile de kelimenin tam anlamıyla yeni bir buluşma ve yaşam alanı sunacağız. 01 Burda AVM projemiz; Adana’nın batı girişinde konumlanan bir projedir. Şehrin en önemli alışveriş caddelerine 2 Km ve ortalama 5 dakika mesafede olan 01 Burda’nın konumu ile de Adanalıların beğenisini kazanacağını düşünüyoruz. Bugüne kadar hedeflediğimiz 7 AVMprojemizin 4’ünü gerçekleştirdik. 01 Adana AVM projemiz ile de bir yıl içerisinde yaklaşık olarak 4.800.000 ziyaretçi hedefliyoruz. İlerleyen dönemlerde de bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamak, Adana halkımıza yaraşır hizmetler sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.