Güvenirliği ve kalitesiyle ofis mobilyası üreticileri arasında önemli bir yere sahip ERSA Mobilya, EXPO Fuar Merkezi’nde düzenlenen ZOW 2015 İstanbul fuarına katılıyor.

Dünyaca ünlü çok sayıda fuarda özel tasarım ürünlerini paylaşan ERSA Mobilya,ofis mobilyalarının yanı sıra, koltuk ve kanepe gibi oturma elemanları, masa, çoklu çalışma grupları, konsol, keson ve sehpanın yanı sıra bölme panel sistemleri, evrak, arşiv ve soyunma dolaplarını görücüye çıkaracak.

Mobilya sektörüne özel tasarımlarıyla yön veren ERSA Mobilya, sektörün dünyadaki önemli markalarından HAWORTH’la gerçekleştirdiği işbirliğini Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı-ZOW 2015 İstanbul’da görücüye çıkarıyor.

CNR Expo Fuar Merkezi’nde 19-22 Mart tarihleri arasında düzenlenecek ZOW 2015 İstanbul Fuarı, sektörün önemli aktörlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.
Fuar alanında markalar, ziyaretçileri ile ofis rahatlığında buluşmasını sağlayan ZOW Premium Club’ın sponsoru ise bu yıl üçüncü kez Ersa Mobilya olacak.

ERSA Mobilya, Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olduğu HAWORTH ürünleriyle fuarda yer alırken, sohbetlerin ve görüşmelerin gerçekleştirileceği VIP Lounge’a imzasını atacak.