Çevreci, teknolojik ve yenilikçi tasarımları ile ankastre sektörünün takip edilen markası Silverline Ankastre, daha az enerji tüketen ankastre modelleri ile tasarruflu mutfaklar yaratıyor.

Silverline Ankastre mutfakta harika yemekler ortaya çıkarırken güvenliği ve enerji tasarrufunu ön planda tutan fırın modelleri tasarlamaya devam ediyor. . Ürünlerinde çevreci ve çevreyle dost teknolojiler kullanan Silverline, BO6209B01’da kullandığı A-20% enerji tasarrufu özelliği ile standart bir A sınıfı fırına göre yüzde 20 daha az enerji tüketiyor. Mükemmel pişirim için önemli fonksiyonlar eklenen Silverline BO6209B01 fırın yeni yılın favori modellerinden…

Otomatik soğutma fan sistemi pişirme biter bitmez devreye girerek fırının soğumasına ve mutfak kabinlerinin fazla ısıdan korunmasına yardımcı oluyor. Fırın kapak iç camının reflektif özelliği fırının içindeki ısının düşmesini sağlıyor. 2 camlı fırın kapağı ve özel soğutma sistemi sayesinde fırın dış yüzeyi soğuk kalıyor. Her iki fonksiyon da özellikle çocuklu evler için mutfaklardaki olası kazaları ortadan kaldırıyor ve güvenle çalışmayı sağlıyorYeni fırın altıgen konstrüksiyonluprocook tepsisi sayesinde, ısı daha işlevsel dağıldığı için pişirmede daha iyi sonuç veriyor. BO6209B01, 66 litrelik geniş iç hacmi ile kalabalık ailelere hitap ediyor.

Vatan