Emlak Çadırı, katılımcılarına maket üzerinden değil, görerek beğendiği konut, ofis ya da dükkanı piyasanın çok altında fiyatlarla sunuyor.

Tamamlanmış ve iskanı alınmış markalı Gayrimenkul projelerindeki bağımsız bölümleri “Fiyatı siz belirleyin…” sloganı ile alıcılarla buluşturmayı hedefleyen Emlak Çadırı, katılımcılarına maket üzerinden değil, görerek beğendiği konut, ofis ya da dükkanı piyasanın çok altında fiyatlarla sunuyor.

Emlak Çadırı projesi kapsamında toplamda 240 bağımsız bölüm satışa sunuluyor. Emlak Çadırı’nda konut, ofis ve dükkanlar bulunuyor. Projede konutlar Medikule İstanbul’da, ofis ve dükkanlar ise Merkez Kayaşehir AVM içerisinde bulunuyor.

Emlak Çadırı fiyat listesi

Emlak Çadırı’nda konutlar 99 bin lira, ofisler 149 bin lira ve dükkanlar 199 bin liraya satışa sunuluyor.

Emlak Çadırı’nda son gün 29 Mayıs

Emlak Çadırı satışları 31 Mayıs’ta yapılacak. Emlak Çadırı’nda son gün 29 Mayıs olarak belirlendi.

Atatürk Havalimanı ile 3. Havalimanı’nın tam ortasında, her iki havalimanına da 15 km mesafede ve 3. Köprü Bağlantı Yolu üzerinde hayata geçirilen Emlak Çadırı projesinde; kapalı havuz, çift fitness merkezi, 650 araçlık kapalı ve açık otoparkı, çift buhar odası ve resepsiyonu, çift hamamı, çift saunası, tenis kortu yer alıyor.

Projedelerde, projede kapalı havuz, çift fitness merkezi, 650 araçlık kapalı ve açık otoparkı, çift buhar odası ve resepsiyonu, çift hamamı, çift saunası, tenis kortu yer alıyor.

Detaylı bilgi için 444 61 71 numaralı telefonu arayabilirsiniz.