Feryal Gülman’ın ev sahipliğinde Emaar Square İstanbul’un Çamlıca’daki satış ofisinde gerçekleşen davete cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Şehrin içinde, dünya standartlarında bir yaşamı tercih edenler için tasarlanan Emaar Square İstanbul’da konuklar, Luxiria’dan Zeynep Madra, Mikasa Moor’dan Aslıhan Abacı, Sirmaison’dan ise Şirin Yalçın’ın örnek dairelerde hazırladığı sofra tasarımlarını inceleme fırsatı buldular.
Emaar Square’in farklı beklentilere cevap verecek şekilde tasarlanan daireleri davetlilerden tam not alırken Galleries LaFayette gibi Türkiye’de ilk kez faaliyet gösterecek dünya markalarının da bulunduğu Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birisine sahip olacak Emaar Square hakkında bilgi alan misafirler, satış ofisinde keyifli bir öğle yemeğinin de tadını çıkardı.

Ev sahipliğini Feryal Gülman’ın üstlendiği davete Arzu Sabancı, Aslı Şen, Işıl Reçber, Emek Saran, Ayşe Kucuroğlu, Etel Baler, Suzan Toplusoy, Zeynep Ilıcalı, Buket Taşdelen, Sema Çelebi ve Merih Turan gibi cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.