Türk inşaat sektörünün prestijli markalarından Ekşioğlu İnşaat, şimdi de İstanbulluların uğrak merkezi olan Karasu’da, Ekşioğlu City ile dikkatleri üstüne çekiyor.
400 daireden oluşan ve denize sıfır inşa edilen Ekşioğlu City, 17 bin m2 üzerine kurulu, kendine ait sineması, fitness center’ı, yüzme havuzları, su oyun havuzları, çocuk kreşi, parkları, botanik bahçeleri ve kendi plajı ile hem kaliteyi hem de prestiji bir araya getiriyor.Botanik bahçeleri ve tasarımı ile doğal hayatın kapılarını açan proje de satışlar hızlı devam ediyor. 12 ay vade imkanı sunulan proje 17 Bloktan oluşuyor.
Ekşioğlu City’de daireler 3+1, 2+1, 1+1 ve dükkan seçenekleri mevcut.Ekşioğlu İnşaat, alıcılar için uygun ödeme seçenekleri sunmayı ihmal etmiyor.Bunun için banka kredilerine uygun, değişik daire alternatifleri ve aynı zamanda Ekşioğlu İnşaat’ın süresiz değerinde takas imkanı da sunuluyor.
Ekşioğlu City’i tüketicinin beğenisine sunan Ekşioğlu İnşaat, yıl sonunda teslim etmeyi planladığı Yeni Mahalle Projesi’ni lansman fiyatlarıyla satışa çıkardı.140 daireli proje 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle alıcılarını beklerken, projenin yanıbaşındaki orman arazisi aklınızı başınızdan alacak. Çünkü, projenin gölgesinde, Sakarya Nehri’nin Karadeniz’le buluşmasına şahit olacaksınız.Lansman fiyatlarıyla satışa sunulan proje, peşin fiyatına 36 ay vade imkanı ile satışa sunulacak.