Ege Yapı Premium Ofis Beylerbeyi projesini satışa çıkardı. Premium Ofis Beylerbeyi fiyatları metrekare bazında 12 bin 500 TL’den başlıyor…

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Premium Ofis Beylerbeyi projesi İstanbul Anadolu yakasında Beylerbeyi’nde yer alıyor. 105 milyon TL yatırımla yaşama geçirilen Premium Ofis Beylerbeyi projesi 3 blok halinde yükseliyor.

Toplam 8 bin 45 metrekare ofis alanı bulunan Premium Ofis Beylerbeyi projesinde ofislerin alanları 200 metrekare ile 565 metrekare arasında değişiyor.

Premium Ofis Beylerbeyi fiyatları metrekare bazında 12 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin 2018 yılının Mart ayında yapılması planlanıyor.

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, “Premium Ofis Beylerbeyi projesi, her dönem ülke ekonomisine ve istihdama katma değer sağlayan Ege Yapı’nın gelecek üç yıl içinde 2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin ikinci halkası olarak hayata geçiyor. Proje, konumu itibarıyla D100 Karayolu, TEM Otoyolu ve 3. Çevreyolu’na yakınlığı ile kilit bir noktada yer alan Beylerbeyi’nde yükseliyor. Özellikle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne direkt ulaşımı, Burhaniye Metrobüs durağının hemen yanındaki konumuyla Premium Ofis Beylerbeyi, Anadolu Yakası’nın en önemli iş merkezlerinin göbeğinde yer alıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün hemen yanında olması nedeni ile de aslında Avrupa Yakasıdan da ulaşım oldukça kolay. 4 metreye varan tavan yüksekliğinden, açılır yekpare camlarına kadar ferah bir mimariye sahip olan Premium Ofis Beylerbeyi, özenle kurgulanmış sosyal alanları ile yakın gelecekteki sakinlerine ideal bir iş ortamı sunacak. Bugüne kadar inşa ettiğimiz projeler, bölgesine değer katan ve bulunduğu bölgede buluşma noktası haline gelen simge projeler oldu. Premium Ofis Beylerbeyi de iş dünyası adına Beylerbeyi’nin en keyifli buluşma noktası olacak” dedi.

Ege Yapı’nın gelecek dönemde Avrupa Yakası’nda Maslak, Beyoğlu ve Fatih’te, Anadolu Yakası’nda ise ikisi Çekmeköy’de olmak üzere diğeri de Ataşehir’de bir proje gerçekleştireceğini belirten Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, 2017 yılında üç yeni proje daha açıklayarak seneyi yüzde 15 oranında büyüme ve bin 250 kişilik yeni istihdamla bitirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.