Hayalleri süsleyen Ege yaşamını Ege Vadisi ile Ankara’nın en kıymetli bölgesine taşıyan Sinpaş, bu kez finans gücünü kullanarak, kaçırılmayacak ödeme fırsatları hazırladı.

 

Hayalleri süsleyen Ege yaşamını Ege Vadisi ile Ankara’nın en kıymetli bölgesine taşıyan Sinpaş, bu kez finans gücünü kullanarak, kaçırılmayacak ödeme fırsatları hazırladı.

Yılın 365 günü, 4 mevsim plaj keyfi
Havası, toprağı ve kokusuyla Ankara’da Ege havası estiren Ege Vadisi’nde asansörle aşağıya indiğinizde karşınıza Alaçatı Çarşısı çıkıyor. Ege’nin tadına doyulmaz lezzetlerini sunan şirin kafeleri, taş sokağı, masmavi tenteli dükkanları ve güleryüzlü esnafıyla Alaçatı Çarşısı’nın müdavimi olacaksınız.
Ege kumsalları ve yılın 365 günü keyfini çıkarabileceğiniz 4 mevsim plajı ile her an kendinizi Ege’de hissedeceksiniz. Gün ışığını içine alan Ankara’nın 60 metrelik en uzun kumsallı havuzu, 365 gün yüzme keyfi, ilk aile SPA’sı ve wellness center ile keyifli bir yaşamın adresi olacak.

 

Çocuklar büyümek istemeyecek
Ege Vadisi, özel donatıları ile çocukları da çok mutlu edecek. Ege kumlarında güzel vakit geçiren çocuklar, Ege kıyılarından getirilen deniz kabukları ile oynamanın ayrıcalığını yaşayacak. Ege Vadisi’ndeki parklar, bahçeler, spor alanları, trafiğe kapalı oyun ve aktivite meydanları da, çocuklara kaliteli ve eğlenceli anlar yaşatacak.

Ödüllü geniş evler
Ege Vadisi’nin örnek evi, uluslararası alanda ‘En İyi İç Dekorasyon’ ödülü aldı. Ege Vadisi sakinleri, Ankara’nın en ferah evleri ve geniş balkonları ile muhteşem şehir ve göl manzarasının keyfini çıkaracak.

Ankara’yı 360 derecelik açıyla gören mükemmel manzara
Ege Vadisi’nin prestijli binası Ege Residence’ın üst katındaki Roof Lounge’ta Ankara’nın göz alan manzarasına hakim olacak, Başkent’i 180 metreden 360 derecelik açıyla seyretmeye doyamayacaksınız.
Ege Vadisi sakinleri, Garden Lounge’da sevdikleriyle bir araya gelecek, BBQ alanında lezzetli yiyecekleri tadacak. Winter Lounge’da ise eşsiz manzara eşliğinde misafirlerini ağırlayacak, doğum günü gibi unutulmaz kutlamalarını düzenleyebilecek.

Ege konsepti çok kazandıran bir yatırım
Sinpaş GYO’nun Ege konseptli projeleri, çok kazandıran bir yatırım olma ayrıcalığına da sahip. Sinpaş GYO’nun İstanbul’da geliştirdiği EgeBoyu 6 yılda yüzde 130, EgeYakası ise 3 yılda yüzde 75 kazandırdı. Şimdi Ankara’nın en kıymetli noktasındaki Ege Vadisi, Ege keyfini 3.760 TL’den başlayan taksitlerle çıkarmanız için sizi bekliyor.