Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı bu yıl 27 Şubat – 3 Mart tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de kapılarını açıyor.

Yıllardır sektöründe trendleri takip eden değil yaratan firma olma iddiasını koruyan Ege Seramik, fuar çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Merakla beklenen fuar için Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, ” Unicera Fuarı hazırlıklarına hızlı bir giriş yaptık. Yıllardır aynı heyecan ve azimle tasarım sürecimize devam ediyoruz. Bizim Ege Seramik olarak en büyük iddiamız portföyümüzde herkesin beğenebileceği en az bir ürün bulabileceği. Bu sebeple portföyümüzü sürekli yenileyerek geniş ve dinamik tutuyoruz. Her yıl Unicera Fuarı’nda yeni serilerle portföyümüzü güncelliyoruz. Bu Unicera Fuarı’nda da diğerlerinde olduğu gibi 30’a yakın yeni serimizin Spring 2018 Collection adı altında lansmanını gerçekleştireceğiz. Yeni ürünlerimizle trendlerin takipçisi değil, öncüsü ve yaratıcısı olduğumuzu bir kere daha ispatlayacağız.” dedi.