edding, mobilyalarda meydana gelen çizikleri Mobilya Rötuş Kalemi ile onarıyor. edding sunduğu akıllı ev çözümleriyle profesyonel yardıma gerek kalmadan mobilyaların tek hareketle yenilenmesini sağlıyor.

Herkesin kolaylıkla kullanabileceği akıllı çözümler üreten edding, hemen her yüzeye yönelik etkili ürünler sunuyor. Profesyonel yardıma gerek duymadan mobilyadaki çizikleri onarmayı sağlayan edding, basit ve akıllı ev çözümleriyle kullanıcılarının vazgeçilmezi oluyor.

edding 8900 Mobilya Rötuş Kalemi 1,5-2 mm çizgi genişliğindeki ucu ve kalıcı cilalı mürekkebi sayesinde tüm çizikleri anında kapatma özelliğine sahip. Maundan meşeye, cevizden çama, akçaağaçtan kızılağaca, beyazdan siyaha kadar 13 farklı renk seçeneği ile tüm mobilyaları tek bir hareketle onarmak mümkün oluyor.

Mobilyalarınızı atmadan yenileme imkanı sunan edding 8900 Mobilya Rötuş Kalemi ile evinizde zahmetsiz dokunuşlarda bulunarak yenilenebilirsiniz.

edding ile evinizdeki zarar görmüş eşyaları atmadan güzel bir dekorasyon yapabilir, zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz yerlerde pozitif duygularınızı tetikleyecek ve size enerji verecek değişimlerle motivasyon sağlayabilirsiniz.