edding, yeni yıl hazırlıklarını renklendirmek ve sevdiklerine farklı bir hediye vermek isteyenlere alternatif sunuyor. Birbirinden farklı yılbaşı süsü hazırlamak, uzun saatler oturulacak sofraları renklendirmek, yaratıcılıkla birleşen hediyeler sunmak edding ile mümkün oluyor.

Yeni yıl hızla yaklaşırken yılbaşı yemeklerini hemen herkes coşkuyla bekliyor. Yeni yıl sofralarını edding hobi ve sanat kalemleri ile farklı hale getirebilirsiniz. edding’in canlı renkleri ile hazırladığınız sofralar ve ev süslemeleri sayesinde yeni yılı rengarenk karşılayabilirsiniz.

Mumluk, yılbaşı kartları, yılbaşı ağacı süsleri gibi yeni yılı çağrıştıran pek çok objeyi edding hobi sanat kalemleri ile boyayabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinizin fotoğraflarını içine koyacağınız çerçeveleri de istediğiniz yazı ve desenlerle süsleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

Üzerine çizim yaptığınız kupalar da yılbaşı gecesi sevdiklerinizi mutlu edecek hediye seçeneklerinden biri olarak öne çıkıyor. edding 4200 porselen kalemi ile aklınızdaki çizimi içinizden geldiği gibi kupa ya da tabaklara yapmaya başlayabilirsiniz.

Neredeyse kokusuz mürekkep özelliğine sahip, ışığa, suya ve aşınmaya dayanıklı olan edding hobi ve sanat kalemleri; renk zenginliği ve çeşitli çizgi kalınlıklarıyla yaratıcılığı besliyor. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen edding kalemleri, 7’den 70’e herkes tarafından güvenle kullanılabiliyor. 50 yıldan fazla süredir ev, okul, hobi, ofis ve endüstri alanlarına yönelik kalemler üreten edding, kalemleri ile yaşamı renklendirmeye devam ediyor.