Türkiye’deki yapı ürünleri pazarının en geniş ürün yelpazesine, üretim ve satış ağına sahip Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, bu yıl bayileriyle Antalya’da biraraya geldi.
Türkiye’deki yapı ürünleri pazarının en geniş ürün yelpazesine, üretim ve satış ağına sahip Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, bu yıl bayileriyle Antalya’da biraraya geldi. 17-20 Şubat tarihleri arasında Antalya Gloria Golf Resort Hotel’de gerçekleştirilen buluşmada, grubun yeni projeleri, gelecek hedefleri ve değerlendirmeler paylaşıldı, yeni ürünlerin tanıtımı yapıldı. Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Eczacıbaşı Holding CEO’su Erdal Karamercan ve Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Atalay Gümrah’ın da katıldığı buluşmada aynı zamanda dünya ve Türkiye ekonomisi değerlendirmesi yapılarak, seramik sektörü ve geleceği üzerine görüşler paylaşıldı.

“Değişime Yön Ver” sloganıyla başlayan toplantıda, Eczacıbaşı Topluluğu’nun sektöründeki öncü ve atılımcı kimliğiyle imza attığı ulusal ve uluslararası projelerle yatırımlar aktarılarak, 2014 yılı değerlendirmesi ve 2015 yılı hedefleri üzerinde konuşuldu. Ayrıca, VitrA’nın banyo ve karo, Artema’nın ise armatürlerinin yeni ürün serileri ve pazar stratejileri paylaşıldı. Toplantı kapsamında düzenlenen gala gecesinde, Türkiye genelinde; “Hizmet kalitesi denetimi”, “En iyi pazarlama aktivitesi”, “En nitelikli toplu iş projesi”, “Cirosal büyüme” gibi farklı kategorilerde başarılı olan bayilere ödülleri verildi.