Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat tarafından Ispartakule’de yükselen Ebruli Ispartakule 84 ay 0 faiz fırsatı ile satışta…

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat tarafından Ispartakule’de hayata geçirilen Ebruli Ispartakule 600 milyon lira yatırım değeri ile yükseliyor. Proje için bugün Çırağan Sarayı’nda bir basın toplantısı düzenlendi.

84 ay 0 faiz

Ebruli Ispartakule, lansman dönemine özel avantajlı fiyatların yanı sıra Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde konut alıcılarına yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Metrekaresi 3 bin 500 lira

Projede dairelerin metrekare başlangıç fiyatı ise 3.500 TL olarak belirlendi.

Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. projede 2 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar bir çok konut tipi yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 114 metrekareden başladığı projede 4 katlı konaklar ile 28 katlı bloklar bulunuyor.

Ebruli Ispartakulı proje lansman toplantısı konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum: ‘Emlak Konut olarak, gelişim akslarında yeni projeler üretilmesi konusunda büyük rol oynuyoruz. Bu akslardan birinin de İstanbul’un yükselen değeri, planlı alt yapısı, kentsel hizmetleri ile ön plana çıkan Ispartakule olduğuna inanıyoruz. Yüklenicimiz Sitar İnş. A.Ş., Aslan Yapı ve Torkam ile gerçekleştireceğimiz “Ebruli Ispartakule” projemiz, projenin yükseleceği bölge itibariyle ayrı bir öneme sahip. Atatürk Havalimanı’na, 3.Havalimanı’na, Kuzey Marmara bağlantı yoluyla Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15-20 dakika ve yürüme mesafesindeki metroyla İstanbul’un her lokasyonuna kolaylıkla bağlanabileceğiniz, 724 konut ve 52 cadde mağazasından oluşan bir hayal dünyası ortaya çıkarıyoruz. Toplamda 600 milyon TL satış toplam gelirine sahip olacak Ebruli Ispartakule projemizin %22’si olan 132 milyon TL Emlak Konut şirket payı olacak’ dedi.

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com