ELMOR, E.C.A. teknolojisine ve ürünlerine duymuş olduğu güvenle ”Yıllarca Beraber Olmak Garanti!” diyerek tüketicileriyle 27 Şubat – 3 Mart tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen UNICERA Fuarı’nda buluşmaya hazırlanıyor.
Seramik banyo ürünleri ve armatür pazarının lider firması Elmor, tasarımı, teknolojiyi ve kaliteyi birleştirerek piyasaya sunduğu E.C.A. ve SEREL markalı ürünlerini 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sergileyecek.
Tasarım ve Fonksiyon Bir Arada
Kaliteden ödün vermeden üretilen E.C.A. ve SEREL ürünleri, uluslararası tasarım otoritelerinin de takdirini kazanmış ürünleriyle de UNICERA’da olacak. IF Design, Good Design, A Design Awards, Iconic Awards, Germen Design ve Reddot gibi uluslararası tasarım yarışmalarından ödülle dönen, hatta bu yarışmalara katılması adına özel davet alan E.C.A. SEREL ürünleri Armatür ve Seramik Sağlık Gereçlerinde yakaladığı ergonomi ve estetiği UNICERA’da sektörün beğenisine sunacak.
Türkiye’de Bir İlk
Armatür pazarının lider markası E.C.A., tüketicilerine duyduğu saygı ve ürünlerine duyduğu güvenle Türkiye’de ilk defa E.C.A. bataryalarındaki garanti süresini 20 yıla çıkardı! Çevre ve gelecek hassasiyetiyle geliştirdiği teknoloji ve tasarımlarıyla tüketicilerinin her zaman yanında olan E.C.A. , Yıllarca Beraberlik ilkesinin vermiş olduğu amaç doğrultusunda E.C.A. markalı krom kaplı tek kumandalı – çift kumandalı batarya ve musluk gurubu ürünlerinde 20 yıl garanti veren CNR Expo
ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyor. TSE çift yıldız sertifikasına sahip olan E.C.A. ürünleri, 20 Yıl garanti ile tüketicilerinin E.C.A.’ya olan güvenine teşekkür ediyor.
Bu yılki UNICERA Fuarı’nda E.C.A. SEREL markalı ürünlerini sergileyecek olan ELMOR; tüketicilerine tasarım, teknoloji ve kalitenin bir arada olabileceğinin garantisini veriyor.