Türkiye’nin en köklü boya markası DYO’nun yeni kartelası Renk Yağmuru’nda yer alan Mavi-Turkuaz Renk Damlası, huzur veren ortamlar yaratmanız için size imkan sunuyor.

 

Renkler kullanıldıkları alanları estetik ve anlam olarak değiştirme gücüne sahip. Her rengin kendine ait özel bir enerjisi var. DYO’nun doğadan ilham alarak hazırladığı Renk Yağmuru kartelasında yer alan Mavi-Turkuaz Renk Damlası kartelasında mavinin 24 değişik tonunu bulabilir, dilerseniz kendi mavinizi yaratabilir ve renginizi kişiselleştirebilirsiniz.

Özgürlüğün rengi olarak tanınan mavi-turkuaz, insana evrenin bir parçası olduğunu en çok hissettirenrenk olarak tanınıyor. Mavi, kendi sınırlarını aşarak kitaplara, filmlere, şiirlere de konu olan bir renk. Denizin ve gökyüzünün rengi olan mavi-turkuaz yaşamın geçtiği her alanda sakin, dinlendirici aynı zamanda temiz ve aydınlık, hislerini beraberinde getiriyor.

DYO’nun, doğayı referans alarak hazırladığı Mavi-Turkuaz Renk Damlası, tercih edildiği mekana sağlık ve temizlik hissini de getiriyor. İnsanın yaratıcılık duygularını açığa çıkartırken yeteneklerin gelişmesine de olumlu katkı sağlıyor.

Bu yılın trend renkleri arasında yer alan mavi-turkuaz, özellikle turuncu rengi ile birlikte kullanıldığında mekanlarınızda etkin bir kontrastlık elde etme imkanı da sunacak.