Yapı sektörünün en büyük buluşma noktası Yapı Fuarı bu yıl 39’uncu kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Ortadoğu ve Avrasya’dan sektör temsilcilerini aynı çatı altında bir araya getiren Yapı Fuarı, 10 – 14 Mayıs tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Boya sektörünün öncü markası DYO, dekoratif boyalar ile ısı yalıtımındaki geniş ürün yelpazesini ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Boya sezonunu A Milli Takıma verdiği destekle açan DYO’nun fuardaki ziyaretçilerini bir de renkli bir oyun sürprizi bekliyor.

Türkiye boya sektörünün öncü markası DYO, yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren ve bu yıl 39. kez gerçekleştirilecek Yapı Fuarı’ndaki yerini almaya hazırlanıyor. 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecek fuarda DYO, dekoratif boyalar ve Klimatherm markası altında sunulan ısı yalıtımı çözümlerini ziyaretçiler ile buluşturacak.

DYO’nun dekoratif boyalar kategorisinde Nanoteknoloji, PTFE ve Hybrid teknolojisine sahip iç ve dış cephe boyaları ile kaplamaları, sorunlu yüzeylere özel geliştirilen Dr. DYO serisi, Massiveline markalı su bazlı ahşap vernik ve koruyucular gibi geniş bir ürün gamı bulunuyor. Isı yalıtımında kaliteli ürün ve hizmetleri ile öne çıkan Klimatherm ise kışın doğalgaz, yazın klima kaynaklı elektrik kullanımında yüzde 50’ye yakın enerji tasarrufu sağlıyor.

Dekoratif boyalar pazarında; iç ve dış cephe son kat boyalar, astarlar ve ahşap vernikleri ile ısı yalıtımından oluşan geniş ürün yelpazesi ile faaliyet gösteren Casati markası da 39. Yapı Fuarı’nda olacak.

Boya sezonuna Türkiye Futbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşmayla damgasını vuran DYO, Yapı Fuarı’nın da en renkli ve eğlenceli standı olmaya aday… DYO, Casati ve Klimatherm ürünlerini daha yakından tanımak ve keyifli oyun sürprizine göz atmak için 3. Salon 441 no’lu DYO standına uğrayabilirsiniz.