Varoluş amacı, ofis içinde özgürce hareket etmek isteyen çalışanlara konforlu ve mobil bir hayat sunmak olan Think ofis koltuğu; bunu da, kullanıcısının ihtiyaçlarına akıllıca tepkiler vererek gerçekleştiriyor.

Think, teknolojisi ile kullanıcı özelliklerine göre şekil alıyor ve kişiselleştirilmiş bir rahatlık sunuyor. Vücut yapısı ve oturma pozisyonlarına göre ayarlanabilen Think, ağırlık baskısına orantılı olarak düzgün oturma desteği sağlıyor ve sırt itiş gücünü otomatik ayarlayabiliyor.

Bu esnekliği ile her türlü iş yerinde, her türlü çalışma pozisyonu için uygun olan Think ofis koltuğunun kullanımı da basit; çünkü minimum ayarla, maksimum konfor sunuyor. Güzellik ve fonksiyonu bir arada sunan, kendine özgü bir estetik tarza sahip olan Think, farklı yüzey materyalleri ve geniş ürün seçenekleriyle her türlü ortama da kolayca entegre edilebiliyor.

Tavizsiz çevrecilik anlayışıyla, geri dönüşümlü malzemelerden üretilen Think ofis koltukları, sürdürülebilir tasarım konusunda da bir ikon. Sadece ABD için üretilen koltuklarla yıllık olarak azaltılan karbon emisyon miktarı, bir aracın 4 milyon kilometrede ortaya çıkaracağı karbon emisyonuna eşit. 4 milyon kilometre ise, dünya çevresinde 100 tur anlamına geliyor.