Kültür Sanat ve eğlence dünyasının yeniliklerini tek çatı altında birleştiren D&R, 210. mağazasını Trabzon Meydan’da hizmete sundu.

Ziyaretçilerine en iyi deneyimi sunabilmek için mağazalarını farklı ürün çeşitleriyle zenginleştiren ve birçok etkinliğe ev sahipliği yapan D&R, ‘cadde’ konseptli yeni mağazasını Trabzon Meydan’da ziyaretçileriyle buluşturdu.

15 BİN ÜRÜN ÇEŞİDİYLE HİZMET VERİYOR

Trabzon Meydan’da yer alan tarihi binanın dokusu bozulmadan restore edilmesiyle hizmete açılan D&R, 150 m2’lik alanda 15 bin ürün çeşidiyle hizmet veriyor. D&R Trabzon Meydan Açılışında İclal Aydın okurlarıyla buluştu Kitapseverleri başka dünyalara götüren eserleri ve yazarları kitap tutkunlarıyla buluşturmaya devam eden D&R, Trabzon Meydan Mağaza açılışında günümüz edebiyatının başarılı kalemlerinden İclal Aydın’ı Trabzonlularla buluşturdu.

İclal Aydın, 24 Kasım’da kapılarını açan D&R Trabzon Meydan mağazasında gerçekleşen imza gününde çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan kitaplarını okurları için imzaladı. İmza günü için gelen İclal Aydın hayranları, uzun kuyruklar oluştururken sevenlerinin gösterdiği ilgiden çok mutlu olan Aydın, okurlarını kırmayıp onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

ZİYARETÇİLERİNİN BEĞENİSİNE SUNUYOR

Kitaptan müziğe, filmden elektronik ürünlere, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünlerini meraklılarıyla buluşturan D&R, Trabzon Meydan Mağazası’nda da binlerce ürünü ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.