Isıtma, soğutma ve güç elektroniği alanında dünya lideri Danfoss, bir ilke imza atarak çevrimiçi eğitim portalı ‘learning.danfoss.com’u hayata geçirdi.

Sunduğu teknoloji ve çözümlerle sektörün lideri olan Danfoss, yeni atılımı e-learning ile sektörün bilgi kaynağı olmayı hedefliyor.

Danfoss e-learning, sektörün mevcut profesyonellerine, geleceğin profesyonelleri öğrencilere, satış ve pazarlama alanında çalışanlara yönelik geniş bir yelpazede eğitimler sunuyor. Isıtma, soğutma ve sürücü teknolojileri alanında yüzlerce eğitim barındıran portalda ısıtma çözümleri alanında Türkçe e-ders buluyor. Yılsonuna kadar yirmiye ulaşacak olan Türkçe e-derslerin sayısının 2016 yılı içerisinde hızla arttırılması planlanıyor. Portalda ısıtma, soğutma ve sürücü teknolojilerinde İngilizce hazırlanmış çok sayıda farklı e-dersler yer alıyor. Hızlı bir öğrenme modeli çerçevesinde animasyon formatında hazırlanan eğitimler, 15 dakika ile bir buçuk saat arasında değişiyor.

Isıtma, soğutma ve sürücü teknolojileri alanında bilgi platformu e-learning’i http://learning.danfoss.com adresinden ücretsiz olarak keşfedebilirsiniz.