CNR Emlak Fuarı 2015 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek. Fuarda 300’e yakın projenin vitrine çıkması planlanıyor.

CNR Emlak Fuarı 2015 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek. Yeşilköy’de bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı 2015’e kimler katılacak sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Geçen yıla oranla iki kat büyümesi beklenen fuar, CNR Holding kuruluşu ITF Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek.

Son dönemde hızla gelişen gayrimenkul ve inşaat sektöründen firmalar, konfor, rahatlık ve tasarım yeniliklerini içeren projelerini, konut ve işmerkezlerini, cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile EMLAK 2015’te sergileyecekler.

CNR Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nı 6 bini yurt dışından olmak üzere 40 bin yatırımcının ziyaret etmesi hedefleniyor.

Fuarda 300’e yakın projenin vitrine çıkması planlanıyor.

CNR Emlak Fuarı 2015’e hangi ülkeler katılacak?

4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek CNR Emlak 2015 Fuarı’na, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük yatırımcı ve alıcı gruplar damga vuracak.

Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan İran, Irak, Rusya, Yunanistan ve Umman gibi pek çok Orta Doğu, Körfez, Balkan ülkeleri ve Rusya’dan gelecek yatırımcı ve alıcılar sektörün önde gelen projelerini bir arada görebilecek.

Melek GÜNER AKMAN/Haberyapi.com