Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS), üye şirketlerin insan kaynakları yönetim altyapısını geliştirmek amacıyla, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği PERYÖN işbirliği ile “HR Masters Sertifika Programı”nı başlattı.

ÇEİS’e üye çimento şirketlerinin insan kaynakları yönetici ve yönetici adaylarına özel program, insan yönetimi alanında yetkinliklerin geliştirilmesini ve süreçlerin iyileştirilmesini amaçlıyor.

ÇEİS’in Merkez Ofisinde ilk etabı başlayan “HR Masters Sertifika Programı”, potansiyele odaklı işe alım uygulamaları, yeni nesil insan kaynakları yönetimi, finansal ve analitik düşünme yeteneğini güçlendirme, iş ortağı insan kaynaklarında liderlik modeli, insan kaynakları analitik, insan kaynaklarında değişim ve ortak akıl, kurumsal çatışma ve stres, potansiyele odaklı stratejik insan yönetimi uygulamaları konularını kapsıyor. Eğitime katılan yönetici ve yönetici adayları PERYÖN tarafından sertifikalandırılıyor.

PERYÖN’ün alanında uzman eğitmenleri tarafından verilecek olan “HR Masters Sertifika Programı”nın ikinci ve üçüncü etapları 2017 yılının ilk yarısında gerçekleştirilecek.