Canon, iki yeni yazıcı modeli Canon imagePROGRAF iPF670 (24”/610mm) ve Canon imagePROGRAF iPF770’i (36”/914mm) ile mimarlık, inşaat ve mühendislik firmalarına avantaj sağlayacak.Mimarlara ve mühendislere yaratıcılıklarını ifade etmede yardım etmek için tasarlanmış yüksek performanslı ürünler kaliteli baskı sunuyor.

Baskı ve görüntüleme çözümleri lideri Canon, CAD ve ekran grafiği çözümlerine ihtiyaç duyan baskı işletmeleri ile kurumsal baskı yapan şirketler için iki yeni imagePROGRAF yazıcısını tanıttı. Her iki model de yüksek baskı hızları, iyileştirilen mürekkep tüketimi ve kolay bakımı ile mimarlık, inşaat ve mühendislik firmalarına avantaj sağlayacak. İki yeni imagePROGRAF yazıcısı da inşaat ve mühendislik şirketlerinin kullandığı A1 eşdeğerinde fotoğrafı en hızlı baskı modunda artık 28 saniyede yazdıracak.

Canon imagePROGRAF iPF670 (24” / 610mm) ve Canon imagePROGRAF iPF770 (36” / 914mm) modelleri çok daha yüksek baskı hızları, iyileştirilmiş mürekkep tüketimi ve daha hızlı, daha güvenilir görüntü işleme sunuyor. İki yeni imagePROGRAF yazıcısı da HP-GL/2 ve HP-RTL desteği sayesinde daha esnek ve güvenilir CAD dosya işlemesi yapıyor. iPF770 ayrıca bir opsiyonel geniş formatlı tarayıcı ve 22” dokunmatik ekran ekiyle MFP olarak da kullanılabiliyor.

Yeni mürekkepler, CAD çizimleri ve iç mekan satış noktası yönlendirmelerinde netlik için daha canlı kırmızı tonları yazdırmak üzere daha geniş bir renk gamının kullanılmasına imkan tanıyor.
İki siyah pigment mürekkep tankı, daha zengin ve net siyah tonları sunmak üzere standart boya mürekkepleri tamamlarken, baskıya mürekkep bulaşmadan CAD eseri üzerine not düşülmesini kolaylaştırıyor. Mürekkep tankları üretim sırasında değiştirilebiliyor; mürekkep veya kağıt israfı olmadan, baskı devam ederken doldurulabiliyor.

iPad üzerinden kontrol ediliyor

Canon’un yeni imagePROGRAF iPF670 (24” / 610mm) ve Canon imagePROGRAF iPF770 (36” / 914mm) modelleri, baskı öncesi ve sonrasında daha iyi bir iş akışı sunuyor. Muhasebe yazılımı küçük ölçekli işletmelerin maliyeti ve marjları yönetmelerini kolaylaştırıyor. Apple iPad cihaza yönelik baskı yardımcı programı, mobil kullanıcıların dosyalarını doğrudan mobil cihazlarından görüntülemeleri ve yazdırmalarını sağlıyor. Bu işlev, özellikle inşaat tesisleri ve diğer mimari senaryolara kolaylık sağlıyor. Bir diğer yeni özellik; kullanışlı stand tasarımı sayesinde sepet veya düz istifleme baskı çıkışı arasında kolayca geçiş yapılabiliyor.

Şirketler için ideal seçenek

Canon Europe Geniş Formatlı Baskı Grubu Direktörü Yuichi Miyano şunları dile getirdi: “Canon’un imagePROGRAF ürünleri kaliteleri ve güvenilirlikleriyle tüm dünyada ünlüdür. Müşterilerimizi dinleyerek onların ticari ihtiyaçlarını anlamaya çalıştık ve bizzat bu ihtiyaçları karşılamak için imagePROGRAF serisine yatırım yaptık. Bunun bir sonucu olarak ortaya çıkan Canon imagePROGRAF iPF670 ve iPF770 modelleri, standart hacimde CAD veya iç mekan satış noktası baskısına ihtiyaç duyan, gelişmekte olan işletmeler için mükemmel geniş formatlı yazıcılardır. Kolay bakımları, çok yönlü dosya işlemeleri ve kapsamlı iş akışı uyumlulukları ile bu modeller baskı hizmeti sağlayıcıları ve mimarlık, inşaat ve mühendislik firmalarıdaki baskı odaları için ideal seçeneklerdir.”