BySolvo pratik, ergonomik ve şık ürünleriyle, ev işlerinizi eğlenceli ve kolay hale getiriyor.
Yaşam tarzlarımız ve içinde yaşadığımız alanlar mobilyaların sadece estetik anlamda kullanılmasını gölgeliyor. Günümüzde mobilyalardan beklenen, yaşam tarzlarına uygun fonksiyonel tasarımlar oluyor. Kozmetik ürünlerini bir arada tutan ya da takıları derleyip toplayan mobilyalar adeta dağınıklık savan bir kurtarıcı oluveriyor. Üstelik bu tasarımların rasyonel işlevsellikle yaratılması mükemmel sonuçlar çıkarıyor.
İşte BySolvo pratik, ergonomik ve şık ürünleriyle, ev işlerinizi eğlenceli ve kolay hale getiriyor. Yeni koleksiyon ürünlerle BySolvo, her zevke hitap eden modern tasarımlar sunuyor. Şıklığı ve pratiklği bir araya getiren BySolvo pratik çözümler sunan mobilyaları ön plana çıkarıyor. Örneğin,Duvarınızdaki aynanın arkasına ütü masanızı monte edebilir, ayaklı bir boy aynasını takıların saklandığı bir dolaba dönüştürebilirsiniz. Sadece şifonyer olarak görünen bir mobilyanız, tek bir hareketle makyaj masanız olabilir. Bebeğinizin beşiği yatağınıza bağlanarak bebeğinizle birlikte uyuma lüksünü yaşabilirsiniz. Salonda kullandığınız, orta sehpanızı, isterseniz yemek masası, isterseniz çalışma masası olarak kullanılabilirsiniz.
BySolvo Genel Müdürü Şakir Tekin konuyla ilgili: “Yeni bir döneme girdik. Bu dönemde insanların yaşadığı evler küçülürken mobilyaların işlevselliği buna bağlı olarak önem kazandı. İnsan ihtiyaçlarını doğru okuyan bir vizyonla çıktığımız bu yolda, hızla büyüyerek bu yeni trendin yaratıcısı konumuna ulaştık. Sadece üretmekle yetinmedik, Türkiye’nin 21 iline yayılmış montaj ekibimizle de hizmet konusundaki iddiamızı da ortaya koyduk. Türkiye dışına çıkarak yurtdışına da satış yapmaya başladık. Bütün altyapı çalışmalarını tamamlamamızın ardından da markalaşma sürecine girdik. Bundan sonraki aşamada da insanların ihtiyaçları ile ilgili analizler yaparak yeni tasarımlarımızla ürün yelpazemizi genişletmeyi hedefliyoruz.” dedi.