Evinizde yer işgal eden ve saklamak için fazladan bir alan ihtiyacı doğuran ütü masası kabusuna BySolvo son verdi. Geliştirdiği dekoratif boy aynalı ütü masası ile hayat daha kolay, eviniz daha şık olacak…

BySolvo, gözünüzde dağ gibi büyüyen ütüler ya da tek bir parça ütü için girdiğiniz onca zahmeti unutturuyor. Dekoratif olmayan görüntüsü yüzünden kapı arkalarına dolap diplerine saklanan ve gereğinden fazla yer kaplayan ütü masanızın yerine; BySolvo’nun eşsiz tasarımıyla ütü yapmak keyifli ve eğlenceli hale geliyor.

BySolvo Dekoratif Boy Aynalı Ütü Masası lüks kavramını, zarafet ve konforla birleştirerek, hayatınıza şıklık katıyor. Pratik ve anatomik yapınıza uygun formuyla otomatik olarak kilitlenerek güvenli kullanım sağlıyor. Ayrıca, 8 mm yüksek dansite süngerle desteklenerek, yıkanabilir örtüsüyle uzun süre örtü problemi yaşatmıyor. Isıya ve neme dayanıklı teflon örtü ile kaplandığı için yanma ihtimalini minimize ediyor. BySolvo Dekoratif Boy Aynalı Ütü Masası dar alanda rahat ve ferah kullanım kolaylığı sağlıyor.

Minimalist, ergonomik, dekoratif ve kaliteli tasarımıyla BySolvo Dekoratif Aynalı Ütü Masası hayatınızı kolaylaştırıyor.