Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığı ve Emlak Konut güvencesi ile inşa edilen Büyükyalı’nın örnek daireleri görücüye çıktı.
İstanbul Avrupa yakası Zeytinburnu’nun en değerli arazilerinden birinde inşa edilen ve Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığı ve Emlak Konut güvencesi ile inşa edilen Büyükyalı’nın örnek daireleri görücüye çıktı.

Örnek dairelerin tanıtımı için satış ofisinde bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya, Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Özak GYO Tasarım Direktörü Tuğba Bayraktar, örnek dairelerin tasarımcılarından Metex’in Yönetci Ortağı Mimar Hüray Erk ve Arkitepo Yönetici Ortağı İç Mimar Esin Sözer Kalender katıldı.

Her yönüyle referans oluşturacak bir projeye imza attıklarını belirten Ahmet Akbalık, ‘Kalite anlayışımızı ve bundan sonraki süreçte yaklaşımlarımızı örnek daireleri gördükten sonra daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Projeden Adalar’ı, Boğaz’ı ve tarihi yarım adanın doğal güzelliklerini görebiliyoruz. Bölgenin kıymetli olması ve bu arazinin de kıymetli olmasından dolayı bu projeyi çok özenle hazırlıyoruz. Yaşamın bütün fonksiyonlarının yaşandığı bir projeden bahsediyoruz’ dedi.

Zamansız ve sürekliliği olan mimari tasarımları ortaya çıkardıklarını ve bundan da gurur duyduğunu belirten Akbalık ‘Buradaki hedef kitlemizin beklentileri çok yüksek ve biz bunu karşılamak zorundayız. Biz lüksü biraz daha farklı tanımlıyoruz’ dedi.

Büyükyalı projesinde tasarımlar modern ve klasik olarak 2 farklı şekilde tanımlandı. Büyükyalı tüm kullanıcı gruplarını göz önüne alarak tasarlandı.

Kullanışlı dairelere çok önem verilen Büyükyalı’da fonksiyonellik en önemli özellik oldu. Kalite ve lüksün birleştiği projede verimlilik en üst düzeye çıkarıldı.

Hacim planlamasının tasarlandığı konutlar, sosyal açıdan ele alındı.

İşte örnek daire görselleri…

 

buyukyali-istanbul-kazlicesme-konutlari-ornek-daire-resimleri-1

 

buyukyali-istanbul-kazlicesme-konutlari-ornek-daire-resimleri-2

 

buyukyali-istanbul-kazlicesme-konutlari-ornek-daire-resimleri-660x330

 

Eyüp İyigün/Emlakmetrekare.com