Arıkan Yapı ve Emaar imzası ile Avrupa Yakası’nın gelişen kentlerinden Büyükçekmece’de inşa edilen Büyükçekmece Toskana Orizzonte fiyat bilgisi

Büyükçekmece Toskana Orizzonte fiyat bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Arıkan Yapı tarafından inşa edilen Büyükçekmece Toskana Orizzonte Evleri villa konsepti ile hayata geçiriliyor. Proje, Toskana Vadisi’nin 3. etabı olarak yükseliyor.

İçinde 8 farklı villanın yer aldığı Büyükçekmece Toskana Orizzonte projesinde villalar 187 metrekare ve 649 metrekare olarak tasarlandı.

187 villa ve 16 mağazadan meydana gelen Büyükçekmece Toskana Orizzonte projesinde Açık tenis, squash ve padel kortları, basketbol ve voleybol sahaları, yarı olimpik kapalı ve açık yüzme havuzu, SPA ve güzellik merkezi, kids gym, yürüyüş ve jogging parkurları bulunuyor.

Büyükçekmece Toskana Orizzonte’de teslimler 30 Eylül 2015’te 1. etap, 30 Haziran 2016’da 2. etap yapılacak.

Büyükçekmece Toskana Orizzonte fiyat

Büyükçekmece Toskana Orizzonte fiyat bilgisine göre projede yer alan konutların metrekaresi 2 bin 500 dolardan başlıyor.

Büyükçekmece Toskana Orizzonte ödemelerine göre ister peşin ödeme yapabiliyorsunuz, ister banka kredisi ile ödeme yapabiliyorsunuz, isterseniz de firma bünyesindeki avantajlardan yararlanabiliyorsunuz.