TV8’in yeni programlarından biri olan Böyle Çok Daha Güzelsin, 1 Şubat Pazartesi itibariyle yayın hayatına başlıyor. Peki Böyle Çok Daha Güzelsin saat kaçta? Böyle Çok Daha Güzelsin sunucusu Hande Sarıoğlu kimdir?

Yeni program Böyle Çok Daha Güzelsin’de hanımlar, uzmanlar gözetiminde kendilerini hayat arkadaşlarının kollarına bırakıyor. Beyler, önce eşlerinin beğenmedikleri kıyafetleriyle dolu gardıroplarını, kendi elleriyle boşaltıyor. Ardından eksilen kıyafetlerin yerine yenilerinin alınması için alışverişin yolu tutuluyor. Sonra sıra geliyor estetik müdahalelerle yılların verdiği yorgunluğun izlerini silmeye; saç, makyaj derken hanımlar, eşlerinin özlediği, hep görmek istedikleri görünüme kavuşuyor.

Çiftlerin gün sonunda en yüksek puanı alabilmek için ter döktüğü yarışmada aldıkları puanlarla haftanın finaline uğurlanan çiftler, son büyük değişimde, jürinin vereceği puanlara ek, beylerin kendi eşi dışında üç çiftten yalnızca biri için kullanacağı altın puan ile haftanın birincisi olarak büyük ödülü kazanmak için tekrar jüri karşısına çıkıyor.

Böyle Çok Daha Güzelsin saat kaçta?
TV8 ekranlarında yayınlanacak program saaat 10.45’te başlıyor.

Böyle Çok Daha Güzelsin hangi gün?
Program hafta içi her gün yayınlanıyor.

Böyle Çok Daha Güzelsin jüri üyeleri kimdir?
Programın jürisinde Sema Çelebi ve Alp Kavasoğlu üstleniyor.

Böyle Çok Daha Güzelsin sunucusu Hande Sarıoğlu kimdir?
1988 yılında Düzce Akçakoca’da dünyaya gelen Hande Sarıoğlu, Türk manken ve sunucudur. Sarıoğlu, Star TV’de Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında çeşitli illeri gezerek buradaki yarışmacıları izleyicilere tanıtmasıyla tanınmıştır.

Star TV’de Pasaport programını sunan Hande Sarıoğlu, son olarak TV8’de yayınlanan Böyle Çok Daha Güzelsin adlı programın sunuculuğunu üstlenmektedir.