Bosch Ev Aletleri’nin sunduğu, ses seviyesi yalnızca 59 dB olan In’genius ProSilence 59 elektrikli süpürge çalışırken, müzik dinlemek, uyumak, telefonla veya yanınızdaki kişiyle konuşmak mümkün oluyor.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yalnızca 59 dB’lik oldukça düşük sesi ile, dünyanın en sessiz toz torbalı elektrik süpürgesini sunuyor. Bosch BGL 8SIL59T In‘genius ProSilence 59 elektrikli süpürge sayesinde, evde elektrikli süpürge çalışırken, müzik dinlemek, uyumak, telefonla veya yanınızdaki kişiyle konuşmak bir hayal olmaktan çıkıp, keyfini çıkarabileceğiniz olağan durumlar haline geliyor.

Düşük ses seviyesi ve yüksek performans bir arada

In’genius ProSilence 59 geliştirilirken, süpürge başlığından egzoz sistemine kadar her şeyi, en ince ayrıntısına, düşük ses seviyesi hedeflenerek tasarlandı ve SilenceSound sistemi yaratıldı. Bu yenilikçi sistem sayesinde In’genius, üstün temizlik performansından ödün vermeden, yalnızca 59 dB’lik ses seviyesinde çalışıyor. Her ayrıntıda üstün performans sağlayan QuattroPower sistemi, elektrikli süpürgelerde çığır açıyor. Kapsamlı sızdırmazlık sistemi hava akımı kayıplarını önlüyor, böylece çalışma sırasında motor, tüm gücünü toz çekimi için kullanabiliyor. Çok katmanlı, mikro-muflon PowerProtect toz torbası, dolu olduğunda bile yüksek performans elde edebilmeyi sağlıyor. Böylece toz torbasını daha seyrek değiştiriyor, daha az maliyetle her zaman yüksek performans elde ediyorsunuz. HiSpin motor teknolojisi, düşük enerji tüketimine karşın muhteşem bir temizlik performansı sunuyor. Yeni yüksek performanslı başlık ise mükemmel temizliği garanti ediyor.

AB’nin yeni enerji etiketi normlarına uygun olan, yüksek enerji tasarruflu In’genius ProSilence 59 elektrikli süpürge, uzun kablosu ile 15 metre yarıçapında hareket alanı sağlıyor. Ürünün sunduğu bu özgürlük, priz değiştirmeden tüm evi süpürmeye imkân vererek hem zaman kazandırıyor hem de büyük rahatlık sağlıyor.

Evinizi, eşyalarınızı ve sizi korur

In’genious ProSilence 59 elektrikli süpürge, etrafını çevreleyen hava yastıkları ile mobilyalarınızın zarar görmesini engelliyor; çarpmalar ve siyah lekelere karşı koruma sunuyor. Süpürgenin dört adet yumuşak tekerleği, zemine zarar vermeden temizlik yapılmasını sağlıyor. Yıkanabilir HEPA filtresi, hem sık sık temizlenmeyi gerektirmiyor hem de sizi filtre masrafından kurtarıyor. Dahası, alerjisi olanların bile rahat nefes alabilmesine katkıda bulunuyor.