İçinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 2 salon konut tiplerinin bulunduğu Bodrum Seba Solemar projesş detayları

Bugüne kadar Bodrum’da bir çok proje inşa eden Seba İnşaat Bodrum Seba Solemar projesini de Bodrum Adabükü’nde inşa ediyor.

Seba İnşaat tarafından konumlandırılan Bodrum Seba Solemar Evleri 35 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Projede tamamen villa konseptli olarak inşa ediliyor.

İçinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 2 salon konut tiplerinin bulunduğu Bodrum Seba Solemar projesinde otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, bilardo, çocuk oyun alanı, park, fitnes merkezi,deniz manzarası, iskele, kafe, güvenlik, restoran, sauna, tenis kortu, valeybol sahası yer alıyor.

Bodrum Seba Solemar’da toplamd a134 villa yer alıyor. Projedeki villaların büyüklükleri 103 metrekare ile 202 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Bodrum Seba Solemar projesi fiyat!

Bodrum Seba Solemar projesi fiyat bilgisine göre projede villalar 165 bin euro ile 508 bin euro arasında değişiyor.

Bodrum Seba Solemar projesi ödemeleri peşin, banka kredisi ile ya da firma bünyesinde sağlanan avantajlar ile yapılabiliyor. Proje kapsamında banka kredisi kullanabilmek için yüzde 25 peşinat ödemiz gerekiyor. Yada projede 4 yıl vade ile konut aabiliyorsunuz.

Bodrum Seba Solemar projesi nerede

4 Tepe, Hisar Mevkii, Maya Sitesi Yolu
Migros Arkası Adabükü/Bodrum

Tel: 0530 115 90 40 – 0530 115 90 41

Haberyapi.com