Bizimtepe Aydos projesi, HALK GYO ve VAKIF GYO ortaklığında Sancaktepe Aydos Ormanı’nın yanı başında inşa ediliyor.

 

Toplamda 1037 konuttan meydana gelen Bizimtepe Aydos projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede yüzde 90’lık peyzaj alanıyla yeşil ve ferah bir yaşam vaat ediliyor.

Projede ev sahibi olmak isteyenlere, banka kredisiz firma bünyesinde 60 ay faizsiz taksit imkanı sunuluyor. Daire fiyatları ise 512 bin 500 TL’den başlıyor.

“Hayaliniz Evse Çözelim Biz Bize Kampanyası” kapsamında konut bedelinin yüzde 20’si peşin olaak ödeniyor. Yüzde 10’u bir yıl sonra, diğer yüzde 10’u ise iki yıl sonra ödenebiliyor.

Geriye kalan yüzde 60’lık kısım ise eşit taksitler halinde 60 ayda ödenebiliyor. Projede taksit ödemelerine faiz uygulanmıyor.

Şimdi al, 2019 sonunda öde seçeneği de sunulan Bizimtepe Aydos projesinde bu kampanyadan yararlanmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödüyor, yüzde 75’lik kısmı ise yüzde 1,10 faiz oranıyla taksitlendiriliyor. Taksit ödemelerine 2019 yılının sonunda başlanıyor.

Örnek daireleri hazır olan Bizimtepe Aydos projesinin bu dairelerinde kullanılan iç düzenlemeler, son teknoloji örneği Siemens marka beyaz eşya, Lineadecor şık ve modern mutfak dolapları, Çanakkale Seramik yüzeyler, Egepen Deceuninck doğramalar ve ECA marka banyo ile teslimatta da verilen dairelerle tamamen aynı şekilde sunuluyor.

Bizimtepe Aydos, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Aydos Ormanı başta olmak üzere şehir merkezi, toplu ulaşım, sağlık, alışveriş ve spor gibi alanlara çok yakın konumda bulunuyor.