Ankara’lıların gözde alışveriş merkezi Bilkent Center, yenilenen yüzü “Bilkent Station” la yeniden Ankaralılarla buluştu.
Müşteri memnuniyetini odak noktası yapan ve geniş otopark alanıyla otopark sorununu ortadan kaldıran Bilkent Center, ilginç tasarımıyla da ilgi çekti.
Mimari olarak tren garı şeklinde düzenlenen Bilkent Station,ünlü sanatçıları sahnesinde ağırlayacak olan mekanları ile de Ankara’nın eğlence sektörüne taze bir soluk getirecek.Ayıca dünya mutfaklarını da bünyesine katan Bilkent Station dünya lezzetlerini Ankara’lıların ayağına getiriyor. Keyifli alışverişin, eğlenceli aktivitelerle bir arada tutulduğu Bilkent Station Ankara’lıların klasik avm algılarını yok etmeye hazırlanıyor.
Değişen müşteri ihtiyacına cevap veren proje, alışveriş merkezi tanımını genişleterek yaşam merkezi olmayı hedefliyor.
Bilkent Station; Bis, Butcha, Big Chefs Studio, Cake Me, Deli Yengeç, Duble Döner, Midpoint, Keffçe, Pizza İl Forno, Cozhinha Cafes Fırın, Quick Wine, Şençam Köftecisi, Otantik, Very Cupcake, Coccinella, Mado, Mickeys Burger, Mickeys Cookies, Quick China, Watsons, Bun Design, Bilkent Çiçek Evi, Jolly Tur gibi sektöründe öncü markaları bünyesinde barındırıyor.