Dünya seramik pazarının öne çıkan kurumları arasında yer alan Bien, seramikle tasarımı bir araya getirmeye devam ediyor. En yeni teknolojileri takip eden, bu teknolojileri üretim gücüne aktarmayı hedefleyen Bien, iki yeni özel seri yarattı

İlk tanıtımı UNICERA fuarında yapılan “Taurus” ve “Harmony dekorlu’’ koleksiyonları ile ziyaretçilerini büyüleyen Bien, ihtişamın deneyimi sunuyor.

Ödüllü ve yenilikçi tasarımları ile her zaman fark yaratan BİEN, ürünlerine iki özel seri daha ekledi: Mermerin derinlikli dünyasını yaşam alanlarınıza taşıyan “Taurus” ile klasik çizgilerin otantikliğini banyolarınızda yansıtan “Harmony”.
İlk tanıtımı UNICERA fuarında yapılan “Taurus” ve “Harmony dekorlu’’ koleksiyonlar ihtişamlı görüntüleriyle sizleri büyüleyecek.
BİEN bu iki yeni koleksiyon ile 2015 yılında da adından çok söz ettirecek.
BİEN’ den tutku, ihtişam, gösteriş: TAURUS
Mermerin ışıltısı Taurus’la yansıyor. BİEN 2015 koleksiyonlarının gözdesi olan Taurus serisi siyah ve kiraz renkleriyle birlikte mekânlara ihtişam katıyor. 30 cmx80 cm ve 40 cmx40 cm ebatlarında yer ve duvar karosu olarak üretilen Taurus serisi dekofon ve bordürleriyle mermerin parlak halini mekânlara yansıtarak ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturuyor.
BİEN’den lavabo tasarımlarında kıskandıran yenilik: HARMONY
Geometrik formları, dairesel geçişlerle yumuşatan ve hoş bir denge yakalayan Harmony serisi, özel işlemeli ve görkemli tasarımlarıyla mekânlarda gösterişli şıklık yaratıyor. Kullanıldığı mekânlarda bütünlük sağlayan Harmony dekorlu lavabo tasarımları, banyoları özel ve farklı kılıyor.