Besa Kule’de yer alan markalar hem en iyi iş merkezinde uygun fiyatlı kiralama olanağı buluyor,hem de iş dünyasının kaliteli isimleriyle komşu oluyor.

Kolay ulaşım sağlanan lokasyonu, özel mimarisi ve kurguladığı ayrıcalıklı hizmetlerle Ankara iş dünyasının büyük ilgisini çeken Besa Kule’de yer alan markalar hem en iyi iş merkezinde uygun fiyatlı kiralama olanağı buluyor,hem de iş dünyasının kaliteli isimleriyle komşu oluyor.

BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci: “Haziran ayında sahiplerine teslim edeceğimiz Besa Kule iş hayatına ayrıcalık getirirken, metrekaresi 45 TL’den başlayan kiralama fiyatlarımızla da prestijli
büyük ofisleri uygun koşullarda sunuyoruz”
Kolay ulaşım sağlanan lokasyonu, özel mimarisi ve kurguladığı ayrıcalıklı hizmetlerle Ankara iş dünyasının büyük ilgisini çeken Besa Kule’de yer alan markalar hem en iyi iş merkezinde uygun fiyatlı kiralama olanağı buluyor, hem de iş dünyasının kaliteli isimleriyle komşu oluyor.

Başkent Ankara’da “altın üçgen” olarak bilinen Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Söğütözü Caddesi’nin merkezinde yer alan özel konumuyla dikkati çeken Besa Kule’de teslime kısa süre kaldı.

Projeyi Haziran ayında ofis sahiplerine teslim etmeyi planladıklarını vurgulayan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “İş dünyasının büyük ilgi gösterdiği Besa Kule’yi kısa süre sonra sahipleriyle buluşturacak olmanın heyecanını taşıyoruz. 104 ofis ve 25 ticari alandan oluşan Besa Kule iş dünyasının aradığı ayrıcalığı getirecek. Teslime neredeyse hazır bir proje olarak iş dünyasından oldukça ilgi görüyoruz” dedi.

Bezci, Besa Kule’de yer alan markaların oldukça avantajlı olacağını bildirerek, şunları söyledi:
“Öncelikle Besa Kule’de önemli bir lokasyon avantajı var. Her yere kolayca ulaşım sağlanan konumu hem ofislere hem de misafirlere büyük kolaylık sağlayacak.

Bunun yanında kiralama düşünenler için de Besa Kule, kazancın adresi olacak. Metrekaresi 45 TL’den başlayan kiralama fiyatlarımızla prestijli büyük ofisleri uygun koşullarda sunuyoruz. Besa Kule kiracıları, Ankara’da ayrıcalıklı iş dünyasının yeni adresinde uygun fiyatlarla yer alırken, dünya çapında ünlü firmalarla komşu olma olanağı bularak 2 kere kazanmış olacak.”