Evinizin ortak kullanım alanlarından biri olan banyonuzun dekorasyonundan sıkıldınız mı? Bu alanın daha özel ve daha zarif olmasını mı istiyorsunuz? O halde bu banyo dekorasyon fikirleri tam siz göre.

Aksesuarları Unutmayın!

Hangi alanda olursa olsun dekorasyon denilince akla ilk gelen şey aksesuardır. Çeşitli aksesuarlarla değiştirmek istediğiniz ortamı bambaşka bir alana çevirebilirsiniz. Banyo aksesuarları denilince çok sınırlı bir kategori düşünülse de bu ön görü son yıllarda tamamen ortadan kalktı.
Son dönemlerde modern banyolarda kullanılan şık havlular ve çiçekli sabunluklar göz dolduruyor. Bunun yanı sıra banyonun daha büyük görünmesine yardımcı olacak olan banyo sepetleri de vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alıyor.

Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atacağınız alan olan banyonuzun renklerine de önem vermelisiniz. Hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirecek olan maviyi banyonuzda kullanabilirsiniz. Banyonuzun tüm alanında kullanıp burayı boğmak yerine küçük detaylarda kullanmanız estetik açısından daha iyi olacaktır. Mavinin yanı sıra yeşil de son dönemlerde banyo dekorasyonunda en çok kullanılan renkler arasında yer alıyor.

Hürriyet Yazar Kafe