Sur Yapı Avrupa yakası konut atağına Ispartakule’de devam ediyor. Yaklaşık 200 milyonluk yatırımla hayata geçirilen Bahçeyaka Ispartakule projesine bir haftada bin 200 ön talep geldi. Projede lansmana özel konut fiyatları 245 bin liradan başlıyor..

Sur Yapı rotasını Avrupa yakasının gelişen akslarından Ispartakule’ye çevirdi. Bölgede yeni bir yatırıma başlayan şirket, Bahçeyaka Ispartakule isimli yeni konut projesini satışa sundu. 220 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek proje, 21 dönüm arsa üzerinde 57 bin 200 metrekare toplam inşaat alanına sahip… 8 bin metrekarenin üzerinde yeşil alanın yer aldığı projede 7 blokta 327 daire bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 64 farklı daire tipinin bulunduğu projede konutlar 52 ile 443 metrekare aralığında değişiyor. Projede günlük ihtiyaçların rahatlıkla sağlanabileceği 10 adet de ticari alan bulunuyor. Ispartakule’ye yeni bir yeşil yaka kazandıracak olan Bahçeyaka Ispartakule konut projesi, Küçükçekmece gölü manzarasına sahip ve lokasyonu ile de avantaj sağlıyor.

KISA SÜREDE SATIŞLARI TAMAMLARIZ
“Avrupa Yakası’nın modern dokusu ve planlı kentleşmeye sahip bölgesi Ispartakule’de az katlı yatay mimarisi, 8 dönümlük bahçesi, göletleri, su kanalları, bisiklet yolları, koku tarlaları, meydanları ile bölgenin yeşil yakası olacak bir konut projesi hazırladıklarının altını çizen Altan Elmas, bölgedeki konut projelerinden yoğun yeşil dokulu konsepti, az katlı mimarisi ile farklılaştık. Kısa süre önce ön talep toplamaya başladığımız Bahçeyaka Ispartakule konut projemizin satışlarının da kısa sürede tamamlanacağını düşünüyoruz. Ön talep döneminde kısa sürede yaklaşık bin 200 talep aldık. Bahçeyaka Ispartakule konut projesinin bölgede heyecan yarattığını hissettik ” dedi.

TAKSİTLER 1.800 TL’DEN BAŞLIYOR
Altan Elmas proje hakkında şu bilgileri verdi: “Sağlık Kent, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Mahmutbey-Ispartakule -Bahçeşehir metro hattı gibi büyük kamu yatırımları ve modern kent dokusuna sahip planlı şehirleşmesi ile prim yapmaya devam edeceğini düşündüğümüz Ispartakule’de biz de Bahçeyaka konut projemizle yatırımlarımıza devam ediyoruz. Lansmana özel yüzde 10+10 tamamı peşin indirimi ile 245 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa açtığımız konut projesinde ayrıca aylık bin 800 TL’den başlayan sabit taksitlerle aylık ödeme yapmak mümkün” dedi.

ULAŞIM AVANTAJI SAĞLANIYOR
Bahçeşehir’e komşu Ispartakule son dönemde büyük ölçekli kamu yatırımlarının da artmasıyla gelişimine devam ediyor. Doğru gerçekleşen planlamalarla modern bir kentleşme yapısına sahip olan Ispartakule, birçok kamu yatırımına da ev sahipliği yapıyor. Bahçeyaka Ispartakule konut projesi de gerçekleştirilmesi planlanan Kanal İstanbul projesine komşu konumda, Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor. Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje, 26 Ağustos’ta açılışı gerçekleştirilen Kuzey Marmara Otoyolu’nun da bağlantı yollarının da yakınında yükseliyor. Sağlık Kent, 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de kolayca ulaşımın sağlandığı proje, Atatürk Havalimanı’na da çok yakın…

8 BİN METREKARE YEŞİL ALAN
Bahçeyaka Ispartakule projesi, 8.000 metrekarenin üzerinde yeşil alana sahip. Projenin peyzajında lavanta, kekik, leylak, biberiye, adaçayı, papatya, zambak, karanfil gibi birbirinden renkli çiçek ve bitkiler kullanılıyor. Süs havuzu, kitap okuma alanları, kahve köşesi, desenli pergola alanları, açılır – kapanır havuz, su kanalları bulunan projede aynı zamanda çok amaçlı bir spor sahası da yer alıyor. Ayrıca, kay kay pisti, mini futbol sahası, açık hava masa tenisi, üçlü pota basket sahası, tırmanma duvarı, voleybol sahası, yürüyüş ve bisiklet parkurları da projenin sosyal alanları arasında bulunuyor.

Sabah