İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni ikonu olmaya aday The Address Residence İstanbul, yapılan lansmanla basına tanıtıldı.
Marmara Denizi ve Adalar manzaralı daireleri, benzersiz sistemi ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren The Address Residence İstanbul, şehrin görkemine katkı yapmaya hazırlanıyor.
“Hayatın olduğu yerde” sloganıyla yola çıkan The Address Hotels + Resorts, 5 yıldızlı otel konforunu ve birinci sınıf hizmetlerini, The Address Hotel markasıyla hizmet vereceği rezidanslara da taşıyor. Böylelikle otelin hizmet verdiği rezidansların sakinleri de, 5 yıldızlı bu konforlu hayatı kendi evlerinde yaşayabiliyor.
The Address Hotel, 5 yıldızlı bir otelin sunduğu tüm konfor ve hizmetin yanı sıra; çatısı altında bulunan ve farklı zevklere hitap eden yeme-içme, SPA ve fitness seçenekleriyle de konuklarına her detayı düşünülmüş bir konaklama ve yaşam deneyimi sağlıyor.
The Address Residence İstanbul’un mimari tasarımı Sir Norman Foster’ın kurucusu olduğu Foster + Partners tarafından, iç tasarımları ise dünyanın konaklama sektöründeki en önemli iç mimarlık firmalarından birisi olan Hirsch Bedner Associates tarafından yapılıyor.
Emaar Square’in çevre dostu yaklaşımını yansıtan dairelerin tamamı, ABD Yeşil Bina Konseyi (US Green Building Council) tarafından geliştirilen Enerji ve Çevre Tasarımında Öncülük (Leadership in Energy & Environmental Design – LEED) kriterlerine uygun olarak seçilen malzemeler, elektrik ve mekanik tesisatlar kullanılarak inşa ediliyor.
46 kattan oluşan The Address İstanbul’un ilk 11 katında Emaar’ın 5 yıldızlı zincir otel markası The Address Hotel, 183 odasıyla yer alıyor. Standart ve süit odalarının yanı sıra restoranlar, SPA, havuz ve sağlık kulübüyle konuklarına beş yıldızlı konforu vaat eden otel, aynı zamanda yaşamın merkezi olacağı iddiasını taşıyor. 12 – 29 kat arasında yer alan The Address Residence İstanbul, 197 adet mobilyalı lüks rezidans daireleri, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri ve 78 metrekareden 234 metrekareye kadar değişen tipleriyle, yatırımcısına farklı alternatifler sunuyor. 30 ile 46 katları arasında bulunan The Address Residence Sky View İstanbul’da ise 123 adet lüks rezidans dairesi, 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri, 89 metrekare ile 645 metrekareye kadar değişen daire tipleriyle sunuluyor.
Emaar’ın The Address markalı, mobilyalı rezidanslar için sunduğu kiralama sistemi, The Address Residence İstanbul ile Türkiye’ye de geliyor. Ev sahipleri tercih ederse, 12 ile 29. kat arasında bulunan ve otelin 5 yıldızlı hizmetinden yararlanan197 adet mobilyalı lüks rezidans dairelerini,The Address Hotel’in özel kiralama sistemine dahil ederek gelir elde edebiliyorlar. Rezidans dairelerin tamamına beş yıldızlı The Address Hotel hizmet veriyor.
Proje ile ilgili konuşan The Address markası ile İstanbul’da yatırımlarına devam eden Emaar’ın Bölge CEO’su Ozan Balaban ise “The Address Residence İstanbul yatırımcıları, muhteşem mimarisi ve sunduğu birinci sınıf yaşam tarzı ve 5 yıldızlı hizmet kalitesiyle tanınan bir sembol olan The Address İstanbul’un bir parçası olacaklar. Yakın çevrede güçlü bir iş merkezine, en büyük alışveriş merkezlerinden birine, çok farklı eğlence ve sosyal olanaklara sahip Emaar Square’e katılacak yatırımcılar için mobilyalı rezidanslar benzersiz bir katma değer yaratacak. Bunların yanı sıra yatırımcıların evlerini The Address Hotel’in özel kiralama sistemine dâhil ederek sürdürülebilir gelir sağlama şansları da var. Bizim vaadimiz ise eşsiz bir şehirde, kusursuz bir yaşam tarzı sunmak” dedi.