Emlak Konut GYO güvencesi ile inşa edilen Cihan İnşaat tarafından yükselen Avrupark Hayat’ta satışlar başladı.

 

42 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Avrupark Hayat Emlak Konut güvencesi ile Cihan İnşaat tarafından yükseliyor. Avrupark Hayat projesinde satışlar başladı.

Projede büyüklükleri 63 metrekare ile 174 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Avrupark Hayat fiyatları 220 bin TL’den başlayarak yükseliyor.

1095 konut ve 81 ticari birimden meydana gelen Avrupark Hayat projesi için bugün bir basın lansmanı düzenlendi. Projenin lansmanına Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala ve Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum katıldı.

Yavuz Pala, Emlak Konut’un Hoşdere 5.Etap ihalesini 156 milyon 500 bin TL hasılat taahhüdüyle kazandıklarını hatırlatarak, ‘Avrupark Hayat’ projesinde satışlara başladıklarını söyledi.

Pala, “Satışlarımıza 'Biz bize yeteriz' ödeme kampanyasıyla
devam ediyoruz, bu kampanyayı 30 Kasım tarihine dek sürdürmeyi planlıyoruz. 42 ay firma bünyesinde vade farksız taksitlendirme yapıyoruz. Ayrıca peşin alımlarda yatırımcılarımıza yüzde 5 indirim imkânı da sunuyoruz. Öte yandan; aidatların düşük tutulması için çalışmalar yürütüyoruz, aidatları ortalama 200-250 TL bandında tutmaya çalışıyoruz” dedi. ‘Avrupark Hayat’ projesinin 36 ay içinde teslim edilmesi planlanıyor” dedi.

Projenin toplantısında konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat
Kurum, “Gelişen büyüyen ekonomimiz ve artan refah seviyesi ile birlikte düzenli şehirleşme ihtiyacının da arttığını görüyoruz. Bu çerçevede İstanbul, yeni ulaşım hedefleri, kentsel dönüşüm projeleri ile yatırımcılar tarafından her geçen gün önemini artan bir şehir haline gelmiş durumdadır. Doğu-batı aksında büyüyen İstanbul, son dönemde yapılan üçüncü havalimanı, üçüncü köprü, Kanal İstanbul ve kentsel dönüşüm projeleri ile kuzeye doğru büyüme gösteriyor. Bu çerçevede Emlak Konut olarak gelişim akslarında yeni projeler üretilmesinde büyük rol oynuyoruz. Bu akslardan biri olan İstanbul’un yükselen değeri planlı alt yapısı, kentsel hizmetleri ile ön plana çıkan Bahçekent bölgesinde Cihan İnşaat ve Konut Yapı İş Ortaklığı ile gerçekleştireceğimiz ‘Avrupark Hayat’ projemizle beraber 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve bölgeye değer katan 160 bin metrekarelik Hayatpark gibi önemli projelere komşu olan bölgenin daha modern bir çehreye kavuşacağına inanıyorum. Örnek şehircilik anlayışıyla planlanan bu bölgede ‘Avrupark Hayat’ da dahil olmak üzere geliştirdiğimiz projelerde bugüne kadar 976’sı ticari ünite olmak üzere 8.634 bağımsız bölüm ürettik. Yine bu projelerimiz kapsamında 2 lise, 5 ilköğretim okulu, 5 kreş 3 sağlık tesisi ve 3 de cami tamamlamış olacağız” dedi.