AVM sektörüne yön veren AYD’nin gelenekselleşen AVM Yatırımları Konferansı 5 Mart 2015’te Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleştirilecek.
Konferansta; AVM yatırımcılarını, merkez yöneticilerini, perakendecileri ve sektöre destek veren firmaları bir araya gelecek.
Moderatörlüğünü Kadir Çöpdemir’in üstlendiği Konferans’ta sektörel konulardan yeni ufuklar açacak oturumlar yapılırken aynı zamanda katılımcılara farklı bilgi ve deneyimlerin aktarılacağı bir içerik sunulacak.
Konferans AYD Başkanı, Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü ve Emaar, Bölge CEO’su Ozan Balaban’ın açılış konuşmaları ile başlayacak.
Ardından,ReteamGroup, CEO’su KathrineHeiberg,“Yeni Nesil AVM’lerin DNA’sı” başlıklı oturumda; “Yeni AVM’lerde, mevcutlarda var olan neler olmayacak?”, “Konsept çeşitliliğini artırmayan AVM’lerin ne kadar ömrü kaldı?”, “Yeni dönem AVM yatırımlarında yeni stratejiler, trendler neler?” gibi daha birçok sorunun yanıtını katılımcılarla paylaşacak. Sonra “Perakende ve AVM Sektörü: Nerede Birlikte, Nerede Ayrı?” başlıklı oturumla Penti, Yönetim Kurulu Başkanı ve BMD Başkanı Sami Kariyo,perakende sektörüyle AVM yatırımcı ve işletmecilerini doğrudan ilgilendiren analizleri ile kaıtılımcılara analizlerini sunacak.
Konferanda kısa bir ara verildikten sonra Moka Genel Müdürü İlker Uzkan “AVM’lerde Yeni Nesil Ödeme Sistemleri” başlıklı oturumla sözü alacak.Uzkan’ın ardından VIA Properties, Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar, “AVM Sektöründe İnovasyon”başlığı altında AVM sektörünün ihtiyaçlarını mercek altına alacak.
Geniş çaplı AVM sektörünün konuşulucağı konferansın detaylı programı şöyle olacak:
08:00Kayıt ve İkram
09:00Açılış Konuşmaları
Hulusi BelgüAYD Başkanı, Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi
Ozan Balaban Emaar, Bölge CEO’su
09.35 Yeni Nesil AVM’lerin DNA’sı
KathrineHeibergReteamGroup, CEO’su
10.05 Perakende ve AVM Sektörü: Nerede Birlikte, Nerede Ayrı?
Sami KariyoPenti, Yönetim Kurulu Başkanı
10.35 Kahve Molası
10.55 AVM’lerde Yeni Nesil Ödeme Sistemleri
İlker UzkanMoka, Genel Müdürü
11.10 AVM Sektöründe İnovasyon